Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

BAKİTELLİ SAHTEKARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala burada anlatmaya çalışıp kendini aklama çalışman da işin esprisi galiba :) Hayatında başarılar ücretle de kendine şahsiyet satın al :)
Ban zaten bu konu üzerinde tamamen haklıyım ve gerekli kayıtlarımda var gerekirse bir dosya haline getirip atarım burda şahsiyetsiz biri varsa buda sensin.!

Yaşının büyük olup tavırlarının küçük olmasından kaynaklı bir durum bu sen bana sorunu açıklamadan vahi yoluylamı ben cevaplıyayım azcık mantık

4.5 Saat sana sorunu anlatmakla mı uğraşalım ? Sen paketi fix diye piyasa süren kişi değil misin ? Neresi fix ? Biz göremedik :)

Piyasa çoluk çocugun eline geçti, Her klavye kullanmayı öğrenen developer diye geçinirse işimiz istanbuldan ankaraya 10 dk..

Piyasayı araştırarak alışveriş yapsaydınız ne siz nede paket sahibi sorun yaşardı , neyseki çözüme kavuşur konunuz B BakiTelli 'yi tanımam etmem. Ama sorununuzu çözecektir sadece uslubunüz yüzünden bile size cevap vermeyip lisansınızı iptal etme hakkına sahip , sizde iade alma hakkına sahipsiniz iadenizi talep edin , iade vermiyorsa elinizdeki discord konusmalarıyla savcılıga gidin ama özellikle o küfürlü yerleri görsünler ki haksız olduğunuzu görsünler ve B BakiTelli tarafından size karşı dava açılıp , keyfine baksın.

Yasa ya göre bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.

Ban zaten bu konu üzerinde tamamen haklıyım ve gerekli kayıtlarımda var gerekirse bir dosya haline getirip atarım burda şahsiyetsiz biri varsa buda sensin.!

Fazla yükselme, Karşında ki kişi senin arkadaşın veya mahalle arkadaşın değil, Yalancısın ve bunu kabullenmemek en doğal HAKKIN ! :)

Ben arkadaşın sorusuna cevap verdim , bu tavırla yaklaşan birine ne denebilir diye sormuş bende çözüm sundum niye üstünüze alındınız hocam :)
Vallah kral dediğin gibi müşteridir sıkıntı yok yardımcı olalım dedik ama bu şekilde tavrı sorun var diyip açıklamaması bir kaç saat öncede demişti bu olay tarzı birşey dediği şey mermi varken silah kullanlmamakta sorun kendi görmemesinden kaynaklıymış bu tarz durumlar bugdan kastıda halbuki sorsa cevaplayacaz

Piyasayı araştırarak alışveriş yapsaydınız ne siz nede paket sahibi sorun yaşardı , neyseki çözüme kavuşur konunuz B BakiTelli 'yi tanımam etmem. Ama sorununuzu çözecektir sadece uslubunüz yüzünden bile size cevap vermeyip lisansınızı iptal etme hakkına sahip , sizde iade alma hakkına sahipsiniz iadenizi talep edin , iade vermiyorsa elinizdeki discord konusmalarıyla savcılıga gidin ama özellikle o küfürlü yerleri görsünler ki haksız olduğunuzu görsünler ve B BakiTelli tarafından size karşı dava açılıp , keyfine baksın.

Savcılığa gitmeme gerek yok, Ödediğim ücretle ne alçalırım ne kendisi zengin olur. Kişilerin hakkına girerek birşeyleri elde etmemesini öğrenmesi lazım. Piyasa da yeni galiba :)

Vallah kral dediğin gibi müşteridir sıkıntı yok yardımcı olalım dedik ama bu şekilde tavrı sorun var diyip açıklamaması bir kaç saat öncede demişti bu olay tarzı birşey dediği şey mermi varken silah kullanlmamakta sorun kendi görmemesinden kaynaklıymış bu tarz durumlar bugdan kastıda halbuki sorsa cevaplayacaz

Post ortada, Hikaye anlatmak en doğal hakkın, Herşey sorunlu senin için, Herşey sıkıntı. :) Devam edebilirsin bu şekilde, At yalanı s.. inananı hesabı ;)

Fazla yükselme, Karşında ki kişi senin arkadaşın veya mahalle arkadaşın değil, Yalancısın ve bunu kabullenmemek en doğal HAKKIN ! :)
Asıl burdaki kendini bilmez kişi sensin bana nasıl tavır koyuluyorsa ben onun 10/1 i kadar karşılık veriyorum burada

Asıl burdaki kendini bilmez kişi sensin bana nasıl tavır koyuluyorsa ben onun 10/1 i kadar karşılık veriyorum burada

10/1 kadar şahsiyet sahibisin, o kadar cevap vermen çokta sıkıntı değil. Devam edebilirsin. Fakat yalan yanlış söyleyerek insanları dolandırma. Paketini fixledikten sonra dersin ki paketim 1k vermeyen sen gibi şahsiyetsiz olsun :)

geçmiş olsun bro

• Beğen
Tepkiler: zeO
10/1 kadar şahsiyet sahibisin, o kadar cevap vermen çokta sıkıntı değil. Devam edebilirsin. Fakat yalan yanlış söyleyerek insanları dolandırma. Paketini fixledikten sonra dersin ki paketim 1k vermeyen sen gibi şahsiyetsiz olsun :)

ŞAHSİYET çok iyi anlıyorum :)

60826

Senin gibi şahsiyetsize az bile söylemişim :) Fazlasını eklemekte isterdim de küçülmedim sen kadar :)
Sen küçülmüşsün küçüleceğin kadar zaten insan gibi konuşan birine hayvan gibi cevap veriyorsun sorununu soruyorum cevaplamıyorsun buradaki sıkıntılı kişi sensin hem haksızsın hemde burda konuşuyorsun hala :) neyse moderatorler gerekli incelemeleri yapar

geçmiş olsun bu tarz kişiler malesef günümüz hayatımzı da çok var emek sarfetmeden emek hırsızlığı yapan

• Beğen
Tepkiler: zeO
Dostum baki telliyi tanımam ve ona karşı bir ön yargım da vardır ve çok da sevmem ama görünüşe bakılırsa fivemden hiçbir şey anlamayan, ancak üç beş kuruş para verdiğin için kendini haklı çıkarıp insanları aşağılayacak kadar ezik bir insansın.Gidin şu ortamdan.

Sen küçülmüşsün küçüleceğin kadar zaten insan gibi konuşan birine hayvan gibi cevap veriyorsun sorununu soruyorum cevaplamıyorsun buradaki sıkıntılı kişi sensin hem haksızsın hemde burda konuşuyorsun hala :) neyse moderatorler gerekli incelemeleri yapar

Saatlerce insanların vaktini çalan, Sorun neyse çözelim diyen fakat pakete gelince FİXXXXXXXX :) Yapma be kardeş. VIP uyelik ne kadar rengi bayağ hoşmuş :) bende alayım :)))

Dostum baki telliyi tanımam ve ona karşı bir ön yargım da vardır ve çok da sevmem ama görünüşe bakılırsa fivemden hiçbir şey anlamayan, ancak üç beş kuruş para verdiğin için kendini haklı çıkarıp insanları aşağılayacak kadar ezik bir insansın.Gidin şu ortamdan.

Awyum piyasadan çekilmesi gerekenler belli, Beni tanımaz etmezsin o kişiyi de tanımıyorsun burada ki yükselmelere bakıp kimin haklı olduğunu bilemezsin. Lütfen yorumunu başka konu altına çek. Ücret peşinde olsam konuyu buraya taşımam :) Dediğim gibi ücret kendinde kalsın gerisini o biliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!