Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

BAKİTELLİ SAHTEKARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben haklı olduğum konuda ıspatlarım kendini sorun yok zaten sen bu forumda bu konuyu açarsan benim burda kendi haklılığımı açıklamaya hakkım var

Sormazlar mı adama haksızken, nasıl haklı çıkmaya çalıştığını ? Hadi iyi sabahlar !

DF
1.png
Anladım abi :D

DF

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    12.2 KB · Görüntüleme: 54
madem ikinizde dürüstsünüz ve konuşmayıda biliyorsunuz, dm uzerinden konusun. forumu getirdiginiz hale bak

DF
O kadar konuşulmuş ne yazık ki hiç birini okumayacağım,

Burada ilk aşamada anlamak istediğim şu var, Şikayetçi olunan konu tam olara nedir ? Kısa bir şekilde konu sahibi açıklasın.

Bu yorumdan itibaren ise araya 3. şahıslar girmesin.

DF
3. Şahıslar girmesin dendi.
Bakitelli'nin Sattığı V4 Paket hakkında;

- Kendisi ile bizzat görüşüp parasını hesabına gönderdikten sonra Lisanslı paketini sunucuma kurması üzerine olaylar başlamış bulunmaktadır. Deney faresi gibi yok şu yok bu düzelteceğiz yok oldu olacak cart curt derken yaklaşık 4 saattir paket üzerinde uğraşmaktadır. Paketin Fix olduğunu öne sürerek satışını gerçekleştirmektedir. Paket fix falan değil arkadaşlar nerden ücretsiz script varsa kurmuş, yaklaşık 230 script bulunmakta. Hiçbirinden haberi yokmuş gibi düzeltmeye çalışması v.s bu problemleri ortaya çıkartmıştır. Lütfen satın alırken 2 defa düşünün !

Paketinin örnek videosu; Ama hiçbir alakası olmayan !

Paketteki scriptlerin isminin başına "bakitelli" yazılması çok da bir sıkıntı yok gibime geliyor.

Tekrardan geçmiş olsun.

DF
Zeki abiyi tanırım, gidip başkalarına boş laf sallayıp milletin önüne taş koyacak bir insan değildir kendisi. Daha önceden çok konuda çalıştık hiçbirinde aramızda böyle sorunlar yaşamadık.

DF
Dostum baki telliyi tanımam ve ona karşı bir ön yargım da vardır ve çok da sevmem ama görünüşe bakılırsa fivemden hiçbir şey anlamayan, ancak üç beş kuruş para verdiğin için kendini haklı çıkarıp insanları aşağılayacak kadar ezik bir insansın.Gidin şu ortamdan.
para yoh

DF
Burda insanların anlamadığı bir şey var kardeşim adam paket satıyor developerlık hizmeti değil şunu değiş bunu yap diyemezsiniz

DF
Zamanında halimi haltırlıyorsun dimi? Geçmiş olsun bakü
Bu piyasada verilen 300 lira 500 lira ile insanları satın alabileceklerini düşünüyorlar oysaki adam sadece 2 bug görmüş fixleriz demiş

DF
BakiTelliyi sevmem leak scriptlerle paket yaptığı bir şey bilmediği hakkında bir çok konuşma var kendisini tanımıyorum ama sanırım baki haklı gibi yine hizmet alan ve dolandırıldığını sanan birisi ...

DF
Konu amansız bir şekilde uzadığı ve tüm uyarılara rağmen 3. Şahıslar konuya dahil olduğu için kapatıldı konu sahibi yazdığım yazıyı dikkate alarak özelden gerekli iletimi sağlar ise konu tekrar 2 taraf arasına çözümlenmesi için açılacak

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!