Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım AntiCheat- Farklı Bir Boyut

Ragnarok

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Ragnarok#0002
Merhaba Değerli Forum Üyeler X Anticheatden altyapıyı alıp Son 2 Haftadır Geliştirme Aşamasında Olan Henüz Tam İsmini Belirlemediğim Antichaten Ufak Bir Spoiler Vermek İstiyorum Yorumlarınızı Lütfen Esirgemeyin. Sizin Önerirlerinizle Daha Çok Geliştirebilirim

Discord Adresine Gelip Updateleri Takip Edebilirsiniz.

Ufak Bir Anti Injection Etme Videosu

AntiVPN

unknown.png

Anticheat Şuanki Özellikleri Şunlar
Anti VPN
Anti Explosion Damage
Anti Blacklisted Weapons
Anti VDM
Anti Resource Start/Stop
Anti LUA Injections
Anti CheatEngine
Anti Vehicle Modifiers (Rainbow car, speed mods etc)
Anti Super Jump
Anti FreeCam (Fallout or similars)
Anti Vehicle Spawn
Anti Blacklisted Explosions
Anti Mass Explosions
Anti Blacklisted Peds
Anti Mass Ped Spawn
Anti Blacklisted Vehicles
Anti Mass Vehicle Spawn
Anti Blacklisted Props
Anti Mass Prop Spawn
Anti Mass Particle Spawn
Anti Blocked Words

Anti Blacklisted Triggers

Son düzenleme:
Önerileriniz Benim İçin Değerlidir Lütfen Eksikleri Belirtiniz

Topluluk yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır , lütfen kişisel hesabınızı ekleyiniz.

bi tık VB-AC değilmi bu :D

Dosyaların icersine hile inject ettiğini söylüyor fakat daha inject etmeden banlıyor, ne bu vur kac anticheat mi ? :D
Unex ile girdiğim için banlıyor

Ozaman mantıken sen, oyuna daha girmeden anticheat stopladın veya script restartladın, ya da noclip mi açtın ne yaptın acıkla bana neyi yakaladı aah tüh VB-AC de senden calmış kanka, gercekten bunu satıyor musun umut alıcak insanların vay haline.
56194

Şuan Kendini Kanıtlama Çabasındasın Anlıyorum

Hayır senden mantıklı bir cevap bekliyorum, free olan bir ürünü satışa cıkardın ve mantığı tam olarak nasıl calışıyor rename edit dışında ne yaptın bu bildiğin sezonluk vur kac anticheat, konuyu dağıtmak icin senin gibi biraz büyük ve dolgun yazacağım.

Hayır senden mantıklı bir cevap bekliyorum, free olan bir ürünü satışa cıkardın ve mantığı tam olarak nasıl calışıyor rename edit dışında ne yaptın bu bildiğin sezonluk vur kac anticheat.
Satış Konusu Olduguna Eminmisin

Satış Konusu Olduguna Eminmisin
Neyse daha fazla yorum yapmayacağım, alıntı yaptığını yaz ve insanları yanlış yönlendirme böyle bir sistem daha dünya üzerinde yok eğer bu tarz bir koruma cıkacaksa bile bunu sen değil fivem yapar zaten.

VB-AC herseyde ban atıyor fixlenmesi lazım yanlıs ban atma yüksek 3 gün boyunca test ettim fyac aldım kafam rahat

Birde bunları derken videoyu falan tamamen izlemedim, başında falan bırakmışımdır. İlgimi çeken bir konu değil, izlemek istemedim. Kötüleyecek yorum yapmak zorunda değilsiniz arkadaşlar. Çaldıysa çaldı, eksiklerini belirtin ve başarılar dileyin.

Birde bunları derken videoyu falan tamamen izlemedim, başında falan bırakmışımdır. İlgimi çeken bir konu değil, izlemek istemedim. Kötüleyecek yorum yapmak zorunda değilsiniz arkadaşlar. Çaldıysa çaldı, eksiklerini belirtin ve başarılar dileyin.
Arkadaş Sanırım Sıfırdan Yazmışta :D ondan bu hava

Arkadaş Sanırım Sıfırdan Yazmışta :D ondan bu hava
Ben anlam veremiyorum. Tabii ki başarılı olmanız, ilerleme kaydetmeniz, başarılı işlere imza atmanız, emek vermeniz güzel şeyler. İki tarafı da kötülemiyorum fakat en azından SAYGI duyun.

Anticheat yapalım, güzel para kazandırıyor diğer insanları bezdirelim ki bize geçsinler, hesabı kaliteli insansın keşke herkes senin gibi olsa, aynı hex fakat farklı bir rockstar hesabı gene blacklist oldun bu taktik işlemiyor ben sana daha iyilerini göstericem.

Ekli dosyayı görüntüle 56203
bişi sorcam senin anticheat ztn paylaşılmıstı hale neden satıyosun kotu anlamda demiyorum

Merhaba Değerli Forum Üyeler X Anticheatden altyapıyı alıp Son 2 Haftadır Geliştirme Aşamasında Olan Henüz Tam İsmini Belirlemediğim Antichaten Ufak Bir Spoiler Vermek İstiyorum Yorumlarınızı Lütfen Esirgemeyin. Sizin Önerirlerinizle Daha Çok Geliştirebilirim

Discord Adresine Gelip Updateleri Takip Edebilirsiniz.

Ufak Bir Anti Injection Etme Videosu

AntiVPN

unknown.png

Anticheat Şuanki Özellikleri Şunlar
Anti VPN
Anti Explosion Damage
Anti Blacklisted Weapons
Anti VDM
Anti Resource Start/Stop
Anti LUA Injections
Anti CheatEngine
Anti Vehicle Modifiers (Rainbow car, speed mods etc)
Anti Super Jump
Anti FreeCam (Fallout or similars)
Anti Vehicle Spawn
Anti Blacklisted Explosions
Anti Mass Explosions
Anti Blacklisted Peds
Anti Mass Ped Spawn
Anti Blacklisted Vehicles
Anti Mass Vehicle Spawn
Anti Blacklisted Props
Anti Mass Prop Spawn
Anti Mass Particle Spawn
Anti Blocked Words

Anti Blacklisted Triggers

Anti LUA Injections ile ilgili bir video çeker misin? Çünkü isolated özelliği bi menu enjeksiyonunu ac den gizliyor. Ayrıca unex i fixliyebilen şuan a kadar yok sizin fixliyebileceğinizi kusura bakmayın ama sanmıyorum. Başarılar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!