Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Anka RolePlay│Ekipler Dışında +18 Alım│Yeni Wipe│Lost MC,Ballas,Vagos,Azstecas,Ems,Lssd,Adalet Bakanlığı ve Pd Boşta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mydommn

Üye
FT Kullanıcı
? İSTEDİĞİNİZ MESLEĞİ BAĞLI KALMADAN YAPABİLİRSİNİZ MESLEK ZORUNLULUĞU YOK İSTER ODUN TOPLA İSTER TAVUK İSTER MADEN HEPSİNİ AYNI ANDA YAPABİLİRSİNİZ
?  KİŞİYE ÖZEL EV SİSTEMİ SATIN ALINABİLİR VİLALLAR,SATIN ALINABİLİR MODLU ARAÇLAR VE DAHA FAZLASI OYUN İÇİ PARAYLA ALINIYOR..
? ÇETELERİN HEPSİNİN ÖZEL HARİTASI MEVCUTTUR VE HOODLARDA KAPI VAR KESİNLİKLE EGOSUZ VE SAYGILI.
? 22 YAŞ ÜSTÜ YÖNETİM OYUNCULARIMIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR !
? EGO TATMİNİ İÇİN AÇILAN SV LER İLE KARIŞTIRMAYINIZ 
? HERKESİ BEKLİYORUZ GİRİN BAKIN İNCELEYİN
? LSPD yönetim ekibi tarafından doldurulmuştur eğer güzel bir ekip ile gelirseniz boşaltabiliriz.
? LSSD Boştadır. Alabilmek için min(7) kişilik ekibiniz olmalıdır.
? EMS Boştadır.
? Adalet Bakanlığı Boştadır. 
? News Team Boştadır.
? Lost Mc Boştadır. Alabilmek için min(6) kişilik ekibiniz olmalıdır.
? Ballas Boştadır. Alabilmek için min(6) kişilik ekibiniz olmalıdır.
? Vagos Boştadır. Alabilmek için min(6) kişilik ekibiniz olmalıdır.
? Aztecas Boştadır. Alabilmek için min(6) kişilik ekibiniz olmalıdır.
? Yeni Wipe Geldi,Meslekler Dahil Her Şey Sıfırlandı.
? EKİPCE GELEN OLUŞUMLARA KİŞİLERE ÖZEL ÜCRETSİZ PAKETLER VARDIR.

? İ9 ve 16gb ram ile oyuncularımıza +60,70 fps sunmaktayız ayrıca 128 premium keyimiz de mevcut.

Arkadaşlar oynamasanız bile bir gelip görmenizi istiyorum. Hiçbir serverde bulamayacağınız scriptler var.Oynamaya başladığınızda bağımlı olacağınızı düşünüyorum. Sadece sunucunun başka sunuculardan farklı olduğunu gelip görün beğenirseniz gelin oynayın size de bize de rol çıksın diye bu reklamı yapıyorum.Lütfen yanlış anlaşılmasın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Uzun Süre Yetkili Bir Şekilde Bir Çok Sunucuda Çalıştık,Şimdilik 2 Kişiyiz Fakat Artacaktır,Sunucunuzda Staff,WL Master,Ya Da Admine İhtiyacınız Varsa Olmak İsteriz,Onun Dışında Cok Uzun Süredir PD Yapmaktayız,2 Kişi lssd Şefi Olmak İsteriz. Olmaz ise lssd'de rol yapmak isteriz.

Konunuzun daha canlı, ilgi çekici ve interaktif gözükmesi için sunucunuzun içinden en az 3 adet görsel ekleyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!