Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket INFINİTY - ANKA/GOKTURK/ATATURK - SERVER PAKETİ (Güncel Link)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Raider

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, öncelikle paket infinity olarak geciyor, ve altyapı uyarlanmış yani güncel sürüm bir paket 128 kişiyi rahatlıkla gecmiş ve test edilmiştir kullananlar tarafından, daha önce test edilmiştir, öncelikle lisans dosyası ; esx_farming2 ve mxs_load bu dosyaları stopluyor ve gönül rahatlığı ile kullanıyorsunuz, paket konusun da problem yaşarsanız da iletişime gecebilirsiniz iyi kullanımlar...

Tokovoip 1.5 sürümü gerektiriyor aksi taktir de telefon ile konuşulamaz kurulum bilgisi icin
:

Paket :
Veritabanı:
VT:

KULLANAN SUNUCULAR
ATATÜRK ROLEPLAY
GÖKTÜRK ROLEPLAY
POSEIDON ROLEPLAY
TURKİYE ROLEPLAY

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba şu anda kullandıkları paket mi bu disc envanterli olan

Linkler tarafımca güncellenmiştir.

Neden Kendi Tarattığım Virüs Totalde Virüs Gözüküyor ?????

Makinenize salisede 37 kişi sokarak siz de satın aldığınız paketinizi gönül rahatlığıyla sızdırabilirsiniz.

Paket sahibi benim arkadaşlar. Paketi sızdırmamaları için yapmaları gereken şeyleri söyledim. Herkes kendi satın aldığı şeyden mesuldür. Sızdırdıysa satın aldığı kendi paketidir, sızdırabilir. Güle güle kullanın.

Merhabalar, öncelikle paket infinity olarak geciyor, ve altyapı uyarlanmış yani güncel sürüm bir paket 128 kişiyi rahatlıkla gecmiş ve test edilmiştir kullananlar tarafından, daha önce test edilmiştir, öncelikle lisans dosyası ; esx_farming2 ve mxs_load bu dosyaları stopluyor ve gönül rahatlığı ile kullanıyorsunuz, paket konusun da problem yaşarsanız da iletişime gecebilirsiniz iyi kullanımlar...

Tokovoip 1.5 sürümü gerektiriyor aksi taktir de telefon ile konuşulamaz kurulum bilgisi icin
:

Paket :
Veritabanı:
VT:

KULLANAN SUNUCULAR
ATATÜRK ROLEPLAY
GÖKTÜRK ROLEPLAY
POSEIDON ROLEPLAY
TURKİYE ROLEPLAY
FARKLI BİR KAÇ İNDİRME LİNK EKLER MİSİN ??

İndirme linklrei hala sıkntılı farkli linkler eklermisiniz

Benim patlatıp paylaştığım paketin konusunu silip bu hafta siz paylaşıyorsunuz ilginç.

Türkiye Roleplay bu paketi kullanmamaktadır Türkiye Roleplayin paketi benim paketimdir kanıtlarımda vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!