Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım +80 Kişilik Paket | Tamamen Optimize | Disc Inventory | Güncel Sistemler | Yakında Satışta! | Araf v1

araf

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhaba, ben Araf. Bir aydan uzun süredir üzerinde çalıştığım paketi bitirdim sayılır. En sona yalnızca birden fazla kişiyle test edilmesi gereken özellikler kaldı. Testleri tamamlandıktan sonra yayınlanacak fakat henüz ücretini belirleyemedim. Ücretli satma planım var fakat ücretsiz yayınlamak da içimden geçmiyor değil, hem de böylece "+1024 kişilik disc paket" diye paylaşan arkadaşların dolandırıcılıklarına engel olunabilir. Neyse konumuz bu değil. Bu paketi tamamaen gözüme hoş gelen ve tamamen optimize olan scriptlerden oluşturdum. Paket tamamen bitmiştir fakat biraz daha test etmek için bekliyorum. Yakın zamanda VDS aldıktan sonra da fazlaca insanla beraber test edeceğim. Bu konuda da testlere katılmak isterseniz aşağıda bırakacağım Discord adresinden sunucuma katılabilir. Paketin altyapısı ESX 1.1.0 ve şu anki testlerde çıkan sonuçlara göre hiç bug bulunmuyor ve SQL değerleri gerçekten düşük. Aşağıda da değerleri bırakacağım. Bu tanıtım konusunda önerilerinizi vesaire belirtirseniz, bana testlerde yardımcı olursanız çok sevinirim. Sizleri paket görüntüleriyle baş başa bırakıyorum.

Pakette Bulunan Sistemler

Envanter
- Shift + Sol Click (Hızlı Kullanma)
- Ağırlık / Kilo Sistemi
- Para Eşyası
- Elde / Belde Bildirimleri
- Özel Eşya Resimleri
- /üstara Komutu
- Torpido & Bagaj
47237

47243

Telefon
47249

- F3 Menü / Radial Menü

Video :

47240

- Garaj

- Her aracın bulunduğu garaj özeldir, A garajındaki bir aracı B garajından alamazsınız.
- Aracı garaja koyarak tamir edemezsiniz.
unknown.png

- Striptiz Kulübü
47242

47244

- Polis Departmanı / LSPD
47245

- Şerif Departmanı / LSSD
47246

Hastane / LSMS
47266

Legal Meslekler
- Havuç
- Patates
- Avokado
- Demircilik |
- Taco |
- Portakal
- Terzi
- Kasap
- Maden
- Şarap

İllegal Meslekler
- Çeteler için Bandana Sistemi
- Frambuaz
- Hacker Mesleği
- Araç Parçalama
- Kenevir Yetiştirme
- Kokain Yetiştirme
- Köşetut Sistemi

Soygunlar
- Kuyumcu Soygunu
- Ev Soygunu (+500 Ev)
- Market Soygunu
- Banka Soygunu
- Merkez Bankası Soygunu

Diğer Sistemler
- Satın Alınabilir Evler |
- Araç Kilit Sistemi
- Çöp Arama Sistemi
- Sorunsuz Çalışan Berber, Kıyafetçi ve Dövmeci

- Me / Do Komutları
47259

- Bodycam
47258

- Banka
47254

- HUD
47255

- Gelişmiş Motel Sistemi (6 Adet Motel)
47256

- Polisler İçin Bildirim Sistemi
47257

- Benny's Motorworks
47323

Teknik Özellikler
Resmon Değerleri
unknown.png

FPS Değerleri (Bilgisayar FPS'i sabit, en fazla 60 görebiliyorum.)
47261

MySQL
unknown.png

NOT : Paket hakkında detaylı bilgi almak, testler için yardımcı olmak veya paketin gidişatını öğrenmek için sunucuma katılabilirsiniz.
NOT : Başlıkta belirtilen +80 kişi iddiası tahminidir. Fakat çok olası bir sonuçtur. Bu kadar kişiyle test edilemedi henüz.

Ekli dosyalar

• 1616084339967.png
    1616084339967.png
    23.6 KB · Görüntüleme: 182
  • 1616084655768.png
    1616084655768.png
    102.4 KB · Görüntüleme: 182
Son düzenleme:
+rep fakat envanteri degistirebilirsin eger server side optimizesi yoksa ve bodycam server side optimize edersen mukkemel olur :d

Paketinizde Ufak Tefek Değişikliklerle Daha Özgün Şeyler Çıkarabilirsiniz Bence Mesela Bankanın CSS Düzenlemesini Yapabilirsiniz (Dark Mode Gibi)Ondan sonra Telefondaki Uygulama İconlarını Değiştirebilirsiniz F3 Menü Renkli İmageler Koyabilirsiniz Gibi Küçükte Olsa Hem Özgün Hemde Daha Kaliteli Duracaktır.Güzel Paket Elinize Sağlık

Eline sağlık, boşuna teamReal olmadık :cool:

+rep fakat envanteri degistirebilirsin eger server side optimizesi yoksa ve bodycam server side optimize edersen mukkemel olur :d
Server side optimizasyonunu daha düzgün bir hale getirdikten sonra yayınlarım muhtemelen veya direkt envanter değiştirebilirim. Önerdiğiniz bir envanter varsa buradan alabilirim önerinizi.

Server side optimizasyonunu daha düzgün bir hale getirdikten sonra yayınlarım muhtemelen veya direkt envanter değiştirebilirim. Önerdiğiniz bir envanter varsa buradan alabilirim önerinizi.
m3, qb to esx

Paketinizde Ufak Tefek Değişikliklerle Daha Özgün Şeyler Çıkarabilirsiniz Bence Mesela Bankanın CSS Düzenlemesini Yapabilirsiniz (Dark Mode Gibi)Ondan sonra Telefondaki Uygulama İconlarını Değiştirebilirsiniz F3 Menü Renkli İmageler Koyabilirsiniz Gibi Küçükte Olsa Hem Özgün Hemde Daha Kaliteli Duracaktır.Güzel Paket Elinize Sağlık
Şu anki hali görsel anlamda çok hoşuma gidiyor, hoşuma gitmeyen bir şey olsaydı emin olun değiştirirdim zaten.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!