Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] 150 Kişilik Disc Paket

Teşekkürler

ücreti ne ?

güncel

150 yazmışsınız evet güzel ancak 150 kişi ile oynandı mı paket bunu yazarken merakımdan soruyorum. Veya referansınız neresi 150 kişilik disc paket için?
150 lik versiyonunu da sizden bekliyoruz o halde:)

+150 Kişilik Disc Paket

Pakette RX 570 ile +145 FPS Alındı:

Paket Özellikleri:

2 Adet Motel Var Biri Apartman Diğeri Şuanda TR'de (Benim Bildiğim) Yok

Apartman Motelin Aşşağısını Çekemedik Motel Odaları Bu Şekilde

Video Bana Ait Değildir Fakat Karakol Aynıdır.

Villa Park

- Garaj Sistemi Aracın Hasarını Vs. Tutar Hem Çekilmişler Hem Garaj içinde Bulunmaktadır.

- F3 Araç İşlemlerinden Açılır.
- Craft Sistemi Bulunmakta.

- Modlu Mekanikler Her Mekaniğin Kapısı Polis Ve Mekanik Tarafından Kitlenip Açılabiliyor.
- Modlu Mekanikler Her Mekaniğin Kapısı Polis Ve Mekanik Tarafından Kitlenip Açılabiliyor.
- Banka Soygunu
- Banka Soygunu

- Mesleği Var

Normal Kasap, Terzi Tarzı Meslekler Yanmeslek Olarak Perm Gerektirmeden Yapılabiliyor.

- Video Bana Ait Değildir.
Nalbur Sistemi Bulunmakta SS Almayı Unuttum Yakında Eklenir İçinde Nitro, Araç Boyaları VS. Var.

Silah Modları
Combat Pistol

Pistol
Assault SMG
Teaser
Assault Rifle
Carbine Rifle
Micro SMG
- Görüntü Başka Birisi Tarafından Alındığı İçin Pastel Boyayla Boyanmış gibi :D

İSTENİRSE TEST SUNUCUSU AÇILIR

İLETİŞİM

_Bloood#4864
Ellerine sağlık.

Can Barı, optimize, tüm buglar fix.

Pakedi Aldım + GÜVENİLİR Başarılı Sorunsuz Bir Paket Başarılarının Ve Satışlarının Devamını Dilerim Dostum

NOT: Herkese Tavsiye Ederim ?

Pakedi Aldım + GÜVENİLİR Başarılı Sorunsuz Bir Paket Başarılarının Ve Satışlarının Devamını Dilerim Dostum

NOT: Herkese Tavsiye Ederim ?
Teşekkürler :)

Cidden 150 kişi lagsız görebilirse güzel

Cidden 150 kişi lagsız görebilirse güzel
150 kişi gördüğü zaman alan sunucunun makinesi de önemli eğer lag çıkarmayacak bir makine ise problem olacağını düşünmüyorum.

Paket biraz değişti tek tek buraya atmadım henüz müsait bir zamanda atacağım fakat discorddan yazarsanız test sunucusu açabilirim.

150 kişilik disci ilk defa görüyorum zor olmamıştır umarım 150ye çekmek 80i zor görüyor disc zaten iyi satışlar orta derece güzel bir paket :D

150 kişilik disci ilk defa görüyorum zor olmamıştır umarım 150ye çekmek 80i zor görüyor disc zaten iyi satışlar orta derece güzel bir paket :D
+500 kişilik disc paket satanlar var :d

paket güncellenip değişti güncellemeleri en kısa sürede atacağım fakat satın almak isteyen varsa Fiyat 350TL İletişim: _Bloood#4864

paket güncellenip değişti güncellemeleri en kısa sürede atacağım fakat satın almak isteyen varsa Fiyat 350TL İletişim: _Bloood#4864
+güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!