Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket //

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fivemden kazandığın parayla övünmeye devam et belki ilerde bi baltaya sap olursun büyük dostum :D
Gayet bi baltaya sapım kendi şirketim var, yürüttüğüm başka işler de var. Paranın kaynağı fivem değil kodlama, Boş zamanlarımda da sizin gibi 3 5 ucubeye kendini değerli hissettiriyorum, benle konuşma fırsatınız olduğu için gurur duyun qlkwmdklwqd :D
1671633957040.png
Yüzümde maske paralar cepte paralar dalga ye yee

Neyse ben kaçtım işim gücüm var görüşürüz minik dostlarım.

Gayet bi baltaya sapım kendi şirketim var, yürüttüğüm başka işler de var. Paranın kaynağı fivem değil kodlama, Boş zamanlarımda da sizin gibi 3 5 ucubeye kendini değerli hissettiriyorum, benle konuşma fırsatınız olduğu için gurur duyun qlkwmdklwqd :D
Ekli dosyayı görüntüle 80079
Yüzümde maske paralar cepte paralar dalga ye yee

Neyse ben kaçtım işim gücüm var görüşürüz minik dostlarım.
Git şirketinle ilgilen kanka max 17 yaşındasın gelip burda minik dostum minik dostum diyip kazandığın 9k paranın ssini heryerde paylaşıcak kadar hayatta hiçbişey görmemiş yüzsüzün tekisin. Daha fazla yazma bence kanka Allaha Emanet büyük dostum

1671634402960.png COK HAVALISIN BU ARADA🤙

Siz uzatıyorsunuz ben de dalga geçiyorum minik dostum :D Abinle konuştuk tatlıya bağladık sen aradan çıkıp bişeyler yazıyorsun
abim kimmiş ya : D allah allah obezim 7/24 boş kodlar yazmaya calısayım araplara sc satim ufacık paramla övüneyim trnin eniyisiyim ya gunrpci obezlerden iyi donate geliyor mu bu büyük abem benim neyse yazıktır deliye he der geç derler LEAKHOUSEDEN ARKADAŞLAR BIRAKIN KONUŞSUN YANIT VERMEYİN

abim kimmiş ya : D allah allah obezim 7/24 boş kodlar yazmaya calısayım araplara sc satim ufacık paramla övüneyim trnin eniyisiyim ya gunrpci obezlerden iyi donate geliyor mu bu büyük abem benim neyse yazıktır deliye he der geç derler LEAKHOUSEDEN ARKADAŞLAR BIRAKIN KONUŞSUN YANIT VERMEYİN
Hayatımda hiç kilolu olmadım uzun zamandır spor yapıyorum, Ayın maksimum 7 günü kod yazıyorum, onun dışında vaktimin çoğu dışarda geçiyor, sosyal hayatım var minik dostum.
Gunrp ci obezlerle ilgilenmiyorum 2019dan beri rp yapmıyorum tr piyasasının parasına ihtiyacım yok donate almıyorum, sunucum yok :D

Hayatımda hiç kilolu olmadım uzun zamandır spor yapıyorum, Ayın maksimum 7 günü kod yazıyorum, onun dışında vaktimin çoğu dışarda geçiyor, sosyal hayatım var minik dostum.
Gunrp ci obezlerle ilgilenmiyorum 2019dan beri rp yapmıyorum tr piyasasının parasına ihtiyacım yok donate almıyorum, sunucum yok :D
valla normal insan gibi yaşıyormussun :eek: büyük abim benim

Git şirketinle ilgilen kanka max 17 yaşındasın gelip burda minik dostum minik dostum diyip kazandığın 9k paranın ssini heryerde paylaşıcak kadar hayatta hiçbişey görmemiş yüzsüzün tekisin. Daha fazla yazma bence kanka Allaha Emanet büyük dostum

Ekli dosyayı görüntüle 80080 COK HAVALISIN BU ARADA🤙
Keşke 17 yaşında olsam çok güzel yıllardı, sizin gibi ucube değildim o yaşlarda :D

K KraxLz Kullanıcı adın gitmiş la ucube

1671637472250.png
1671637367681.png 1671637399273.png

Ekli dosyalar

• 1671637465377.png
    1671637465377.png
    15.7 KB · Görüntüleme: 7
Konu sahibi isteği üzerine konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!