Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket //

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ugurakay ugurakay Selamlar, Rica etsem Discord'dan istek attım kabul edebilir misin iki insan medenice konuşalım istersen.

Merak ettim hiç mesajınız var mı diye adınızı yazdım discorduma karşılaştığım manzaraya bak sizi parayla bile takmıyorum gelip burada benle muhattap olma fırsatı vermişim karşılaştığım muameleye bak hiç hoş değil hiç :D
Ekli dosyayı görüntüle 80061
senin kadar mal insan gormedim la ben satici degilmisin kardes sen parasiyla degil mi ben script yazmiyorum krox yazmamis bunu ben yazmisim sen kimsin senle muhattap olalim
boş elemansın diyo ya opajsfgıopqwhgtouasdgbnıuasgbn iki kod yaz desek ağzı açık bakacak elemanın yazdığı şeye bak kroxxxxx :)
gitsene marpa kanka bos bos laf yetirirme burda

RA1DER RA1DER ugurakay ugurakay beyler konuyu boşuna boş bir olaydan baltalamayın herkes kendi önüne baksın boşuna kavga etmeyin :geek::mad:

senin kadar mal insan gormedim la ben satici degilmisin kardes sen parasiyla degil mi ben script yazmiyorum krox yazmamis bunu ben yazmisim sen kimsin senle muhattap olalim
Abinim ben senin, abi de.

Mesaj isteklerimden çık artık lütfen
1671631839345.png

K KraxLz Paşam burası çocuk parkı değil kaos yaratmaya çalışma sen git Reborn Zombie'yi tekrar açmaya çalış en azından kitle toplamakta başarılısın harici hiçbir vasfın yok :D

Hayal ettiğin hayata sahibim hiç de boş değilim valla 😀 size benle muhattap olma fırsatı sunuyorum bence daha sakin olabilirsiniz çocuklar ne bu heyecan bu stres sakin olun 😀
hayal ettiğim hayat fivemde kod yazmak değil ne yazık ki akayım :( veya forumlarda insanları aşağılamak felan değil umarım anlamışsındır kendine iyi bak akayım bol kazançlar :)

K KraxLz Paşam burası çocuk parkı değil kaos yaratmaya çalışma sen git Reborn Zombie'yi tekrar açmaya çalış en azından kitle toplamakta başarılısın harici hiçbir vasfın yok :D
bilader iki saatir bi konuyu baltamayın diyorum boşuna gidin işinize gücünüze eleman yazmıyor çocuğa yazıp yazıp çocuk parkına çevirdiniz diyorsunuz ilk önce bi kendi vasfınıza bakıp burayla uğraşın

Çocuk hakaret ediyor dalga geçiyorum söyle o uzatmasın :D
kanka senle derdi olan yok kendi kendine gelip laf atip kaciyon ergen gibi bir derdin varsa gel discorda konusalım halledelim uzatanda sensin boş yapanda

hayal ettiğim hayat fivemde kod yazmak değil ne yazık ki akayım :( veya forumlarda insanları aşağılamak felan değil umarım anlamışsındır kendine iyi bak akayım bol kazançlar :)
-

Hayal ettiğin hayat tam olarak bu minik dostum :D

Şimdi 2000TL kira verip ailenle kaldığın evde, 50TL okul harçlığın cebindeyken batuflex paralar dalga dinleyip, ebostoredan çakma nike giyip drill takılmaya devam edebilirsin :D

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 80077

Şimdi 2000TL kira verip ailenle kaldığın evde, 50TL okul harçlığın cebindeyken batuflex paralar dalga dinleyip, ebostoredan çakma nike giyip drill takılmaya devam edebilirsin :D
bune rezil foto la 9k birim ss atmissin cok fazla yav son kez diyorum uzatmaya devam edeceksen bizde uzatiriz haberin olsun

bune rezil foto la 9k birim ss atmissin cok fazla yav son kez diyorum uzatmaya devam edeceksen bizde uzatiriz haberin olsun
Siz uzatıyorsunuz ben de dalga geçiyorum minik dostum :D Abinle konuştuk tatlıya bağladık sen aradan çıkıp bişeyler yazıyorsun

İnsanların paylaşmış olduğu paketleri kendi discord sunucunuzda paylaşmak dışında ne vasfın var senin de "bune rezil foto la 9k birim ss atmissin" diyebiliyorsun doğru dürüst Türkçe yazmayı bilmeyen bir Çocuk olarak on yıl içerisinde ki toplam kazancını atar mısın dokuz bin birim ediyor mu görelim :D

-

fivemden kazandığın parayla övünmeye devam et belki ilerde bi baltaya sap olursun büyük dostum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!