Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Zex_Armour, kullanılabilir, Animasyonlu armor scripti.

Anlıyorum tamam. Bir insana çamur atmak çok kolay birşey oldugu için zaten :)
çamur atmak değil göremediğim bir fark vardır belki dedimde yani dosya ismini ve eventlerin ismini değişip ben yaptım demen üzücü keşke editledim vesayre deseydin

çamur atmak değil göremediğim bir fark vardır belki dedimde yani dosya ismini ve eventlerin ismini değişip ben yaptım demen üzücü keşke editledim vesayre deseydin
Tamam :) Sen öyle yapabliyor olabilirsin fakat ben öyle yapmıyorum bizzat kendin oturtum 9 satte yaptım bunu araştırarak. Ki zaten item kullanma ve ona function eklemek genellikle böyle yapılır bir farklılık beklemen saçma

+

Aga 2021 e girdik ben daha bunu yeni görüyorum cidden konuyu baltalamaya yönelik saçma sapan şey demişsiniz başkasından almış olsa bile adam paylaşmış ne güzel onu geçtim kendisi yaptığını söylüyor var başka yerdede kodlar aynı olabilir zırh bu sonuçta başka kodlar beklemeyin bir zahmet paylaştığına pişman ettiriyorsunuz.

Aga 2021 e girdik ben daha bunu yeni görüyorum cidden konuyu baltalamaya yönelik saçma sapan şey demişsiniz başkasından almış olsa bile adam paylaşmış ne güzel onu geçtim kendisi yaptığını söylüyor var başka yerdede kodlar aynı olabilir zırh bu sonuçta başka kodlar beklemeyin bir zahmet paylaştığına pişman ettiriyorsunuz.
Boşversene hala bu durumlara alışamadın mı? Paylaşım yapıyor adam hala çamur atıyorlar. Satsa bile yine işine engel olmanıza gerek yok yani. Alış bunlara bence çünkü çoooook örneği çıkar önüne.

2018 fivem ilk zırh giyme scripti lol. ayrıca o arkadaşın bıraktığı github linkinden farklı pek kod satırı yok. tamam aynı şekilde yazılmış olabilir ama noktasına virgülüne aynı olması garip ?

2018 fivem ilk zırh giyme scripti lol. ayrıca o arkadaşın bıraktığı github linkinden farklı pek kod satırı yok. tamam aynı şekilde yazılmış olabilir ama noktasına virgülüne aynı olması garip ?
al birtane daha ssadflşsafüşlas komiksiniz cidden

Boşversene hala bu durumlara alışamadın mı? Paylaşım yapıyor adam hala çamur atıyorlar. Satsa bile yine işine engel olmanıza gerek yok yani. Alış bunlara bence çünkü çoooook örneği çıkar önüne.
Aynen Kardeşim Çaldım Copy-Paste yaptim :D Hala şu zihniyettesiniz ya. Acıyorum halinize

Aynen Kardeşim Çaldım Copy-Paste yaptim :D Hala şu zihniyettesiniz ya. Acıyorum halinize
? Sana bir şey söylemiş miyim iyice bir bak sonra laf yap :) Seni savunuyorum yaptığın boşa bak.

? Sana bir şey söylemiş miyim iyice bir bak sonra laf yap :) Seni savunuyorum yaptığın boşa bak.
Kanka yanlışlıkla seni etkitetlemişim VİP arkadaş lafım sana da teşekkür ederim

Kanka yanlışlıkla seni etkitetlemişim VİP arkadaş lafım sana da teşekkür ederim
Rica ederim. Kusura bakma çıkıştığım için ama bir an öyle sandım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!