Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Zex_Armour, kullanılabilir, Animasyonlu armor scripti.

EnesBey

Üye
FT Kullanıcı
merhaba degerli FivemTürk kullanıcıları gene ben bu sıralar çok karşınıza çıkıyorum galiba script işlerinde ilk haftam. Ve aklıma böyle bir script yapmak geldi ve hemen işe koyuldum pek kolay olmadı ama başardım. Bunuda sizle paylaşmak istedim umarum begenirsiniz.Yorumları eksik etmeyin :)

Video :

indirme linki:

İletşiim Discord : Zex#6211

Db eklemeniz gereken itemlar armour ve armour1

Gerekli scriptler mythic_notify ve mythic_progbar

Son düzenleme:
Virüs total ekleyebilirmşin?

+

Merhaba, paylaşımın için teşekkürler ama bir yerden tanıdık geldi gibi

38351

Bu scripti

Bi script inan bana yeni görüyorum bir yazım şekillerini karşılaştır. İstersen

Ben çaldın vs. demedim zaten sadece bir yerden tanıdık geldi deyip github linkini bıraktım :D

Başarılı kendini geliştirmeye emin adımlarla devam ediyorsun umarım daha iyilerini görürüz ?

Ben çaldın vs. demedim zaten sadece bir yerden tanıdık geldi deyip github linkini bıraktım :D
Görüp beğenmiş olabilir böyle bi script yazmak aklına gelmiş olabilir, herkes birbirinden çalıyor zaten FiveM'de bunu görmek zor değil

Görüp beğenmiş olabilir böyle bi script yazmak aklına gelmiş olabilir, herkes birbirinden çalıyor zaten FiveM'de bunu görmek zor değil

Şuan zaten dediğiniz gibi yöntem işliyor mantıklar aynı sadece sistemi değiştirmek amaç bana göre

Zaten bu işin
Şuan zaten dediğiniz gibi yöntem işliyor mantıklar aynı sadece sistemi değiştirmek amaç bana göre

Zaten bu işin doğası bu degilmi biryerden görürsün dersin ki neden daha iyisini yapmayayım.. Ama dedigim ben hiç görmedim. Bu scripti

Güncel

buradaki kod bloklarıyla senin kod blokların arasında bir fark göremedim.

+

+

Eline sağlık gerçekten kendini geliştiriyorsun.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!