Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Yüksek ping değerleri

erdem157

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Luci#0458
Gereksiz bir şekilde sunucudan yüksek ping alıyorum. Upload ve download hızlarım 1000'in üzerinde. Sunucuda 10 kişi varken sürekli bu değerler alınıyor. Oyuncular arası herhangi bir problem yok ama örnedeğin araba galersinden araba aldıktan sonra plaka yazısının gelmesi 3 dakikayı aldı neredeyse.

Ekli dosyalar

• ea83a567c5a65bf98916d9e1f6141a25-png.jpg
    ea83a567c5a65bf98916d9e1f6141a25-png.jpg
    100.6 KB · Görüntüleme: 45
İlk olarak vds lokasyonunuz neresi

onun dışında oyuna girip f8 konsoluna resmon 1 yazıp orda hangi scriptin ping yaptığını görebilirsiniz

Bilgisayar Özellikleriniz Teknik bilgiler verir misiniz bize biraz ?

İlk olarak vds lokasyonunuz neresi

onun dışında oyuna girip f8 konsoluna resmon 1 yazıp orda hangi scriptin ping yaptığını görebilirsiniz
resmon değerlerini anlık olarak sürekli kontrol ediyorum. en yüksek tokovoip harcıyor oda 0.20 ms. hepsinin ayarlarını yaptım. hiçbir sıkıntı yok diğerlerinde. ama bunun sebebini bilemedim.

konsola mysql yazıp veritabanını kullanan scriptlerin veritabanından veriyi ne kadar sürede çektiğinin ss'ini atar mısın

konsola mysql yazıp veritabanını kullanan scriptlerin veritabanından veriyi ne kadar sürede çektiğinin ss'ini atar mısın
Buyur hocam değerler burada. Şuan sunucuda tek ben varım. 10 kişi yok yani

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    40.1 KB · Görüntüleme: 37
  • 2.png
    2.png
    41.7 KB · Görüntüleme: 36
  • 3.png
    3.png
    47.3 KB · Görüntüleme: 25
  • 4.png
    4.png
    102.8 KB · Görüntüleme: 26
Buyur hocam değerler burada. Şuan sunucuda tek ben varım. 10 kişi yok yani
farkındaysan addonaccount ve motel fazla kullanıyor, addonaccount'u daha güncel bir sürümle değiştirmeni motel olarak da lsrp-motels kullanmanı tavsiye ederim aynı zamanda şu konuya da bir göz at istersen

Hitch-warning ile ilgili olarak

farkındaysan addonaccount ve motel fazla kullanıyor, addonaccount'u daha güncel bir sürümle değiştirmeni motel olarak da lsrp-motels kullanmanı tavsiye ederim aynı zamanda şu konuya da bir göz at istersen

Hitch-warning ile ilgili olarak
son sürüm addonaccount kullanıyorum. motel sistemini değişsem bile addonacount problemi çözülmeden bir işe yarayacağını düşünmüyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!