Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script YENİ NESİL İBAN SİSTEMLİ BANKA SCRİPTİ

Hiryuin

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Hiryuin ム#2483
Arkadaşlar herkese selam. Script benim tarafımdan sıfırdan yazılmıştır esx uyumludur, içerisinde iban sistemi ve fatura ödeme sistemi mevcuttur. Kullandığınız telefona göre banka uyarlaması yapılır. İyi forumlar.

Fiyat: 110 TL

Discord: Hiryuin#1426

Son düzenleme:
Ellerinize sağlık fakat fikir EightBornV den alıntı olmuş.

Kenks başarılı duruyor eline sağlık

Cssde ufak değişiklikler yapıldı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    614.1 KB · Görüntüleme: 135
Başarılı duruyor iyi satışlar.

Adam yapmış

Güncel

Güncel

gece modu gibi bir şey ekleyip tıklandığında banka temasının siyahtan beyaza dönmesini sağlayabilirsin. beyaz renk çok göz alıyor bana göre.

Güncel

hocam faturaları nasıl ödetiyorsunuz örnek verebilir misiniz?

Güncel

Merhabalar script size ait mı bilmiyorum ama o banka sistemi daha önceden aynısı paylaşılmıştı hatta ben kullanıyorum . İsmide Betterbankv2 Dir.

İyi forumlar dilerim.

Merhabalar script size ait mı bilmiyorum ama o banka sistemi daha önceden aynısı paylaşılmıştı hatta ben kullanıyorum . İsmide Betterbankv2 Dir.

İyi forumlar dilerim.
Script benim tarafımdan sıfırdan yazıldı o script ile benzerlikleri bulunmakta ui ve işleyiş bakımından isterseniz kodları da karşılaştırabiliriz.

-Tüm sistemleri metalı kredi kartına entegre edildi.
-Dark mode eklendi.
-Css'de ufak değişiklikler yapıldı.
-Kredi kartı aldığınızda varsayılan şifre kredi kartının son 4 hanesidir daha sonrasında herhangi bir banka üzerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz.
-Tüm ATM'lerden kredi kartı kullanarak işlem yapabilirsiniz.
-Başkalarının kredi kartlarının şifresini biliyorsanız o kredi kartı ile ATM'ler üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Detaylı tanıtım yakında gelecek.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!