Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

YENİ MENÜ TASARIMI

• Konbuyu başlatan Oph3Z
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 2K

Oph3Z

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Oph3Z#0351
Merhaba arkadaşlar. Bügün sizle yeni bir menü tasarımı paylaşıcam. Şimdiden iyi kullanımlar.

Yakında baya çok güzel ve nadir scriptler paylaşıcam. Bide bazıları var orda burda insanlar script satıyor diye laf ediyorlardı. Şimdi ellerinde paralı script var kendileri satıyor. Bazılarıda fivem türkiye gelişsin istiyor elinde güzel scriptler var ama paylaşmıyor ve öteki insanların paylaşmasını bekliyor. O kişiler kendilerini iyi tanıyor. Onlara inat elimdeki bütün nadir scriptleri yakın bir zamanda paylaşıcam.

kurulum:

Kurulum normal. İndiriyorsunz. resources içine atıyorsunuz sonra server.cfg'den 'start esx_menu_default' yazıyorsunuz.

İndirme linki:
SS: 4243

FIVE LEAK'a credit vermeyi unutmuşun, ve sacma bir paylaşım olmuş türkçe dahi yapılmamış.

FIVE LEAK'a credit vermeyi unutmuşun, ve sacma bir paylaşım olmuş türkçe dahi yapılmamış.
Ben çok sıkıldım son günlerde bu credit mevzusundan buna credit vermemişsin şuna credit vermemişsin credit vermeyi çok seven insan kendisini bir şeyler paylaşıp credit verir kimse de credit vermek zorunda değil. Salın artık şu credit olayını. Ek olarak burası bir yardımlaşma platformu sizlere sunulanların kıymetini bilin kötüleme yapmayı baltalama yapmayı bırakın bunu sadece size söylemiyor gelen olarak bu tipte baltalama yapan kitleye söylüyorum.

Oph3Z Oph3Z Geliştirilebilir yararlı paylaşım.
Kolay gelsin.

Ben bari paylaşım yapıyorum. İnsanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Senin burda 1 paylaşımını görmedim o yüzden ordan boşu boşuna oturup saçma paylaşım olmuş diyorsun.

Senin gibi insanlar yüzünden artık burda hiç kimse paylaşım yapmicak + olarak o sadece menü o senin gördüğün yazılar yok yani. Eğer bilgin yoksa YAZMA.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!