Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum YENİ BİR HARD-RP SUNUCUSU ACİYORUZ. DEVELOPER OLARAK BİZE DESTEK VEREBİLECEK TAKIM ARKADASLARİ ARİYORUZ.

akasnowman

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,

Bundan bir kac zaman once bir konu daha acmistik. Bu konunun linkini assagida bulabilirsiniz:

O gun bugundur saglikli, kafadar ve istikrarli bir developer ekibi kurmak icin ilgi gosteren arkadaslarimizla gorusmeler yapiyoruz. Bu gorusmeler sirasinda ogrendik ki, belli basli hayallerimizi ve hedeflerimizi gerceklestirebilmemiz icin projenin bu kismina aylik bir butce ayirmamiz gerekmekte. Sunucuyu ayaga kaldirmaya gayret ettigimiz bugunlerde, aylik 500TL sunabilecegimiz bir maddi gucumuz soz konusu. Karsiliginda beklentilerimizi is kalemi olarak assagida gorebilirsiniz:

-QB CORE bilgisi.
-Gerekirse sifirdan bir paket yazabilme kabiliyeti (2 tane gelistirilebilecek kendi paketimiz mevcut).
-Guncelleme, optimizasyon ve genel kod hakimiyeti.
-Haftada en az 15 saat musaitlik.
-En az orta seviye Ingilizce lisan hakimiyeti. (Yabanci ekip arkadaslarimizla iletisimsel sebeplerden oturu)

Ilgilenen arkadaslar, beni assagidaki discord'dan ekleyebilir ya da bu konuya, kendi discord'lari ile cevap atabiirler.
Tesekkurler

.AKAsnowman#1866

Haftada en az 15 saat müsaitlik biraz sizin için eğer başka bir geliştiriciyle çalışmıyorsanız az gibime geldi, bu 3 günde 5 saat olarak bile yapılsa gerçekten tek bir kişiyle çalıştığınızda yetersiz bir süre olacaktır ( Haftada en az 15 saat yazmışsın ben 15 doldurdum bb muhabbetleri illaki dönecektir. ). Size önerimdir, sıfırdan bir paket yaptırmak yerine elinizde olan paketlere odaklanmanız ( çünkü sıfırdan bir paketi kimsenin 500₺ gibi bir ücrete yapacağını düşünmüyorum ). Veya başka birinden güncel altyapılı bir paket satın alıp ekstra indirimle geliştirici hizmeti eğer veriyorsa almanızdır. Veya başka bir seçenek olarak isteklerinizi kısabilirsiniz örnek olarak İngilizce lisan hakimiyetini eğer sesli bir görüşme yapılmayacaksa sizin de yazılı bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum veya yine paket mevzusunda bahsettiğim gibi, elinizdeki paketler üzerinde istediğiniz oynamaları yaptırabilirseniz ücret, sizinle çalışmak isteyen arkadaşlar için makul düzeyde olacaktır. :)

Haftada en az 15 saat müsaitlik biraz sizin için eğer başka bir geliştiriciyle çalışmıyorsanız az gibime geldi, bu 3 günde 5 saat olarak bile yapılsa gerçekten tek bir kişiyle çalıştığınızda yetersiz bir süre olacaktır ( Haftada en az 15 saat yazmışsın ben 15 doldurdum bb muhabbetleri illaki dönecektir. ). Size önerimdir, sıfırdan bir paket yaptırmak yerine elinizde olan paketlere odaklanmanız ( çünkü sıfırdan bir paketi kimsenin 500₺ gibi bir ücrete yapacağını düşünmüyorum ). Veya başka birinden güncel altyapılı bir paket satın alıp ekstra indirimle geliştirici hizmeti eğer veriyorsa almanızdır. Veya başka bir seçenek olarak isteklerinizi kısabilirsiniz örnek olarak İngilizce lisan hakimiyetini eğer sesli bir görüşme yapılmayacaksa sizin de yazılı bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum veya yine paket mevzusunda bahsettiğim gibi, elinizdeki paketler üzerinde istediğiniz oynamaları yaptırabilirseniz ücret, sizinle çalışmak isteyen arkadaşlar için makul düzeyde olacaktır. :)
Kiymetli geri donusleriniz ve fikirleriniz icin tesekkur ederim.

Bizim dusuncemiz, haftasonlari aktif mesayi olmadan haftaici her gun 3er saatten bi calisma modeli olusturmak uzere. Hali hazirda ekibimizde ana developer olarak calisacak, daha fazla mesayi verip daha fazla ucret alacak arkadaslarimiz mecvut. Saglikli bi ekip ve destek mekanizmasi kurmaya calisiyoruz ki butun yuk tek bir insana yikilmasin. Hali hazirda olan paketlerimizi gelistirsek de, sifirdan bi seyler yapmaya calissak da.

Ingilizce kismina gelince, QBCORE'un kendisinde developerlarik yapan bir ekip arkadasimiz var. Kendisi, danisman olarak projemizin bi parcasi. Dolayisile developer ekibimizde olan arkadaslarimizin ne kadari Ingilzice konusursa, kendisiyle okadar sagilikli dirsek temasi icerisinde olabileceklerdir.

Dolayisile, projeyi butcelendirdigimizde 'destek' olacak ekip arkadaslarimiza bugunumuzun sartlarinda baska bir meblag vaad etmek, gucumuz yetmeyecegi icin hem durust olmayacaktir hemde hiyararside dengesizlige ve potansiyel mahcubiyetlere sebep olucaktir. 500TL ucretin temel sebebi, budur. Seffaflik adina paylasmak isterim.

Son düzenleme:
Kiymetli geri donusleriniz ve fikirleriniz icin tesekkur ederim.

Bizim dusuncemiz, haftasonlari aktif mesayi olmadan haftaici her gun 3er saatten bi calisma modeli olusturmak uzere. Hali hazirda ekibimizde ana developer olarak calisacak, daha fazla mesayi verip daha fazla ucret alacak arkadaslarimiz mecvut. Saglikli bi ekip ve destek mekanizmasi kurmaya calisiyoruz ki butun yuk tek bir insana yikilmasin. Hali hazirda olan paketlerimizi gelistirsek de, sifirdan bi seyler yapmaya calissak da.

Ingilizce kismina gelince, QBCORE'un kendisinde developerlarik yapan bir ekip arkadasimiz var. Kendisi, danisman olarak projemizin bi parcasi. Dolayisile developer ekibimizde olan arkadaslarimizin ne kadari Ingilzice konusursa, kendisiyle okadar sagilikli dirsek temasi icerisinde olabileceklerdir.

Dolayisile, projeyi butcelendirdigimizde 'destek' olacak ekip arkadaslarimiza bugunumuzun sartlarinda baska bir meblag vaad etmek, gucumuz yetmeyecegi icin hem durust olmayacaktir hemde hiyaraside dengesizlige ve potansiyel mahcubiyetlere sebep olucaktir. 500TL ucretin temel sebebi, budur. Seffaflik adina paylasmak isterim.
Anlattığınız modele göre gayet yeterli bir bütçe, umarım başarılı bir proje olur (y)

Guncel.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!