Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Yeni açılan arcade temalı fivem sunucuma yönetim ekibi arıyorum.

c0uragey0y0

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba,geçen günlerde açtığımız arcade temalı fivem sunucuma yetkili ekip arıyorum.
Eskiden birçok kez kendi sunucumu açtım fakat hepsi hard roleplay'di ve tutmamıştı,
şimdi ise güzel bir developer ekibi ile birlikte bu projeye atıldık.

Sunucu hakkında:

Arcade roleplay,
P2win yok
Aile-mafya-cartel yok

Fps sorunu yok,diğer sunuculara nazaran daha farklı bir fps optimizasyonu kullanıyoruz,sunucuda tüm yollar şu şekilde:

39793
Görüldüğü gibi yollar tamamen kaplamalı ve fps düşürmüyor aksine fps arttırıyor,fivemin genel sorunu olan yolların içine düşme sorununu da bu şekilde çözdük ekran kartı,işlemcisi veya ram'i yetmeyen arkadaşlarda drop'suz akıcı oyun imkanı sağlıyoruz kesinlikle fps'iniz yükselecek emin olabilirsiniz.

Kendi yol paketiniz varsa çakışmaz fakat yol kenarlarında çok hafif kırılmalar olabilir onun dışında sıkıntı olmaz,silmenize gerek yok.

Neden yetkili ekip arıyorum ?
Yekili ekip aramamın başlıca sebebi developer sıkıntımız olmasa bile discord ile ilgilenecek yetkilinin az olması,bu yüzden aşşağıda belirttiğim özelliklere sahip yetkili arıyorum.

Yekili olmak isteyen kişiden beklediğim şeyler:

1: +17 yaş sunucu zaten +17

2: Yüksek rol bilgisi
3: Yüksek fivem saati
4: Discord dışında ulaşabileceğim bir platform insagram,whatshapp gibi

5: Eğer yetkili olmak istiyorsanız bu seçeneği kabul etmiş sayılırsınız,Yetkililer reklam yapmak zorundadır gerek forumda gerek discordda.

Eğer Yukarıda belirttiğim özellikleri karşılayabileceğinize inanıyorsanız discord sunucumuza gelebilirsiniz.

Eğer bana özelden ulaşmak isterseniz;

disc_can#6681​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!