DARKDREAM arcade
boş supreme2h
lcsd JOTUN

VORP Genel Duyuru & Bilgilendirme

pavi

FT Kullanıcı
31 Ağu 2019
3
18
3
Merhabalar,

Genel olarak forum içerisinde bazı durumlardan göze çarpan birkaç konu hakkında bilgilendirme ve duyuru metnidir. VORP hakkında sorularınızın bazılarına yanıt bulmanızı umuyoruz.

Öncelikle Fivem Ticaret Merkezi adının altındaki "script" satışlarında VORP isminin geçtiğini gören birkaç konu gördük. VORP ekibinin bir üyesi ve developerı olarak scriptlerimizin %50 sinin FiveM Forumlarında bulunan hazır scriplerin bize uyarlanmış biçimi olduğunu söylemekten hiçbir zaman çekinmedik ve tekrar söylüyoruz. Geri kalan scriptlerin tamamı bize ait olup herhangi bir şekilde ticari kâr amacıyla satmayacağımızı bilmenizi isteriz.

VORP adını kullanarak "'scripti yazmalarında yardım ettim', 'bu scripti vorp a ben sattım' veya 'vorp developerıyım' " diye size gelip söyleyen insanların hiçbirisine kulak asmayıp bize doğrudan bildirebilirsiniz. Bu tarz yazılar yazan ve bizi olmadığımız bir tarzda göstermeye çalışan herkes hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

Not: Herhangi bir şekilde açık kaynaklı kendi yazdığımız scriptimiz bulunmamaktadır.

Aşağıda bulunan resimde ekibimizin tamamı bulunmaktadır. Kendilerini ekibimizin bir üyesi gibi tanıtan insanlara aldırış etmeyiniz
vorp_crew.pngVORP YÖNETİM
 
Son düzenleme:

Frozen

Administrator
15 Haz 2019
696
231
238
22
Discord
F3D3R4LL#2433
"Tüh milleti kandıramayacaklar". Gerekli bir paylaşımdı. İyi çalışmalar dilerim
 
  • Beğen
Tepkiler: Ruqen ve pavi

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)