Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ventus City | Whitelisted | https://discord.gg/SgMkNZG

Aktif olarak çalıştığım bir sunucu, kaliteli yönetim ve gelişmiş eklentilerle güzel bir oyun zevki yaşatmaya çalışıyoruz.

DF
- 06.10 Changelog -

- Motel sistemi yerine apartman sistemi entegre edildi -

APARTMAN.png

- Galeri Sistemi Değiştirildi. Artık Bir Yokluğa Gidip Arabaya Bakmak Yerine Aracların Üstünde Bulunan Menüden Araçları Değiştirip Arkadaşlarınız İle Bakabilirsiniz. -
GALERI.png

- Özel craft sistemi -

- Özel köşetut sistemi -

- Karakter oluşturma menüsü -

Ve daha fazlası için sunucumuzun discord adresine katılarak göz atabilirsiniz

DF
en kısa sürede sunucunun ismini degistirirseniz sevinirim bana ait logo ve tasarimlarida kullanmazsaniz sevinirim iyi forumlar

DF
Serverin scriptleri diğer serverlere göre daha farklı ve yetkili ekibi de çok ilgili.+rep

DF
Ventus City yaşanılan sıkıntılar üzerine alınan bazı kararlar doğrultusunda kapanma kararı alınmıştır. Bu zamana kadar oynayan tüm oyuncularımız ve bizi destekleyen herkes için Ventus City yönetim ekibi adına teşekkür ederiz

efewf.png

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!