Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam VELORİSE V1.0 SUNUCUMUZ AÇILIYOR ! | 30.07.24 | ARCADE | WL | AİLE, KARTEL, BARON YOK!

• Konbuyu başlatan Riowse
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 33
  • Görüntüleme 3K
Uzun zamandan sonra beni FİVEMe başlatacak gibi gözüküyor bu kadar ayrıntılı olmasına çok sevindim açılmasını büyük umutlarla bekliyorum

DF
sunucunun açılmasını dört gözle bekliyorum bomba gibi bi sunucu

DF
Gayet hoş güzel duruyor kaliteli roller dönecek gibi sabırsızlıkla bekliyorum

DF
Bunca zamandır RP yaparım bu kadar eğlenceli scriptlerin ve bu kadar çeşitliliğin bir arada olduğu bir sunucuya daha önce rastlamadım. Tanıtımdakiler bile beni bir hayli heyecanlandırdı açıldığında rol yapmayı dört gözle bekliyorum. Discord sunucusuna katılıp ayrıca bilgi almanızı öneriyorum ekip ile konuştum onlarda çok ilgililer sağolsunlar saygılı ve efendi insanlardan oluşan kaliteli bir sunucu olduklarını belli ediyorlar. Başarılı olacaklarına hiç şüphem yok ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum açılıştan kapanışa kadar sizinleyiz ancak kapanmayacağına dair taahüt veriyorlar o yüzden sürekli burada olacağız sanıyorum. Herkese iyi oyunlar dileriz.

Zaman ayırdığınız ve bizi gururlandırdığınız için çok teşekkür ederiz umarım hep beraber başaracağız

DF
Uzun zamandan sonra beni FİVEMe başlatacak gibi gözüküyor bu kadar ayrıntılı olmasına çok sevindim açılmasını büyük umutlarla bekliyorum

Bunu duymak bizi çok heyecanlandırdı açılışta hep beraber daha iyi neler yapmışız hep birlikte görüyor olacağız.

DF
Her şey harika gidiyor, sunucu açılmak üzere. HEYECAN TAVAAAN!

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!