Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Üzerinde Çalışabileceğim M3 Arıyorum

aseinz

Üye
FT Kullanıcı
Sıkıntısı olmayan m3 temel paket veya m3_inventoryhud arıyorum. Nedense araştırmam sonucu bulamadım. Benden kaynaklıda olabilir. Elinizde varsa, atabilirseniz benim için çok iyi olur.

Sunucu dosyaları kısmında extendedmode üzerinde kurulu m3 temel paket bulunmakta. Şu anda telefonda olduğumdan link atamıyorum maalesef.

Zaten daha önce indirmiştim bunu arkadaşın dediği gibi bi sıkıntısı vardı ama hatırlamıyorum, çözememiştim.
knk onerım savagenin disc i ni m3 yap ama essentialmode yi değiştirmen lzm cunku oyundan cık gır yapınca item cogalıyor onun cozumu bu

bi temel yapmak en fazla 5-10 dakikamı alıyor. hazıra konmaktansa bir kere temel yapmayı denesen ne kadar basit olduğunu göreceksin (default temeli kastetmiyorum roleplay temeli)

Valla bunu bende arıyorum ya..

Bulunmayacak Nimet Gibi.

bi temel yapmak en fazla 5-10 dakikamı alıyor. hazıra konmaktansa bir kere temel yapmayı denesen ne kadar basit olduğunu göreceksin (default temeli kastetmiyorum roleplay temeli)
Zaten m3_inventoryhud'da ayrı olarak arıyorum. Eğer direkt envanteri bulursam temeli dediğin gibi hallederim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!