Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket (ÜCRETSİZ) M3 INVENTORY | INFINITY ALTYAPI | TEMEL PAKET

Failed handshake to server 127.0.0.1:30120 transfer closed with outstanding read data remaining hatası alıyorum nasıl çözebilirim

Misssss misssssssssssss +Rep

9 diyarı kudurtan adam gibi adam yaa

knks bişi sorcam bunda neden admin komutları cmd den calısıyor
dostum ne demek istediğini tam anlamadım açıkçası. admin komutlarının tüm işlevleri zaten admin menü üzerinde bulunmakta.

dostum ne demek istediğini tam anlamadım açıkçası. admin komutlarının tüm işlevleri zaten admin menü üzerinde bulunmakta.
knk demek istediğim su item verme gibi seyler /giveitem komutları var fakat cmd üzerinden kendimizie admin veremediğimiz için giveitem revive vb komutlarını kullanamıyorum

knk demek istediğim su item verme gibi seyler /giveitem komutları var fakat cmd üzerinden kendimizie admin veremediğimiz için giveitem revive vb komutlarını kullanamıyorum
dostum kullanabiliyorsun fakat cmd üzerinden admin vererek değil server.cfg üzerinden admin vererek

47778

haa saol

+rep ama arkadaşlar paketi toplayan niye de satmasın. paketi toplayanın satma hakkıda var çalmadığı sürece. paket leş gibi kenarde duracak değilya

+rep ama arkadaşlar paketi toplayan niye de satmasın. paketi toplayanın satma hakkıda var çalmadığı sürece. paket leş gibi kenarde duracak değilya
satsınlar problem değil benim için ( kendilerini geliştirsinler yeter) ama temeli credit gösterirlerse sevinirim yoksa zaten insanların kullanması için paylaştım. Lafım temeli kullanıp ardından ben yaptım diyenlere :D

satsınlar problem değil benim için ( kendilerini geliştirsinler yeter) ama temeli credit gösterirlerse sevinirim yoksa zaten insanların kullanması için paylaştım. Lafım temeli kullanıp ardından ben yaptım diyenlere :D
Anlıyorum. Ben şahsen eğer bu altyapıda yapsaydım credit geçerdim ama sorun şu. bi şey yapıp yapamadığını kontrol etmeden niye para veriyor bizim millet. biraz akkılı olun ya; velet falan demiyorum, hiçbirşey bilmeyenler paket satıyor. siz ondan bi script yazmasını isteyin. bu kadar

Anlıyorum. Ben şahsen eğer bu altyapıda yapsaydım credit geçerdim ama sorun şu. bi şey yapıp yapamadığını kontrol etmeden niye para veriyor bizim millet. biraz akkılı olun ya; velet falan demiyorum, hiçbirşey bilmeyenler paket satıyor. siz ondan bi script yazmasını isteyin. bu kadar gelin bu adama size yapamadığınız yerlerde yardım etsin yazsın
yorumun için teşekkürler

Problem değil :)

abim yine yapmış +Rep

+rep Knk Eline Saglık

vmenu deki ped i kullanabiliyor muyuz m3 adminde? Ek olarak hangi scripti önerirsiniz?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!