Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETSİZ] Launcher

• Konbuyu başlatan root
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 100
  • Görüntüleme 11K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar;
Öncelikle paylaşımınız için teşekkür etmek isterim.
Eğer mümkünse paylaşmış olduğunuz Luncher'ı bizde talep etmekteyiz.

kardes nezaman public olarak paylasacaksin ? herkez bekliyor

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık teşekürler sakıncası yoksa alabilirmiyim

@root

Paylaşım yapacağınız tarihi net bir şekilde konu içeriğinde belirtin ki insanları belirsiz bir zaman için bekletmiş olmayın.

Merhaba, baktım ücretli bir şekilde launcher kodlayanlar ve satanlar var
topluluğun notoxic bir şekilde gelişmesi adına kendi projemde kullandığım launcherin eski sürümlerini ücretsiz olarak tasarlayıp size sunmak istedim.

Edit: Launcher anlık olarak güncellenebiliyor, güncelleme sonrasında kullanıcılara yeni bir dosya indirtmenize gerek yok.
İsteyen herkes talep edebilir, opensource olarak paylaşacağım ve last user için web tabanlı bir panel hazırlayacağım, arkaplanı
arkaplan müziğini ve sunucuları buradan ekleyip çıkarabilirsiniz.
Örnek görüntüler:

Ekli dosyayı görüntüle 1998

To do:
Web panel

Deal:
Konunun altına mesaj atan tüm üyelerle ücretsiz bir şekilde paylaşılacaktır.
Who sends post under the topic, i will share opensource with them
Cok Yaziyorum k.b ama bende alabilirmiyim TorNZ#5599
Herkes paylaşımcı olamayabiliyor, bilgilerini para yönünde kullanlar belirli bir yere kadar haklılar fakat bu sektörde emeğinin karşılığını kazanma olayı öyle bir algı operasyonuna çevirildi ki yabancılardan 50 liraya aldığımız yazılımı sadece türkçeleştirme ile fahiş fiyatlarla satışa çıkarır olduk bu da türk usulü kazıkcılık , dolandırıcılık oluyor artık adını ne koyarsanız... :) Biz burada forum yöneticileri olarak herşeyin farkındayız fakat bazı durumlarda elimizden gelen bir şey olamayabiliyor bu tür konularda insanların üstüne düşen görev biraz araştırmacı biraz da gözü açık gezmesi gerekiyor.

Bence herkesin sizden özel olarak talep etmesi yerine indirme linkini genel olarak paylaşsaymışsınız daha güzel olurmuş, karar yine de sizin iyi forumlar.
Doğru Söylüyorsun 2 gündür bekliyorum fakat verilmedi kardeşimizin vericeğini umuyorum iyi günler

sakıncası yoksa
Thunder Atilla#0245

bende alabilirmiyim Emre/OutBreak#7900

Rica etsem banada atarmısınız

Ben de alabilir miyim efe17?#1717

rica etsem bana da atarmısınız Shewkaa / Mert Ali / 17#0315

Bekliyorum hala... Kaju#2815

Banada verirsen Çok Memnun Olurum <3
?Uğur Bey#7229

herkez bekliyor @root hic yazmiyor

Ben de alabilir miyim Prochnost#6879

herkez bekliyor @root hic yazmiyor

?
Biliyorum karışmam pek doğru olmayacak yanlızca fikrimi belirtiyorum ama ortada bir emek var ve adam uğraşıyor ister paylaşır ister paylaşmaz belki de iptal etti sonuç olarak ortada böyle bir emek varken bu şekilde davranmanız pek hoş değil.
Bu işleri yapmak sanıldığı kadar kolay değil.
@root bilmiyorum doğru mu dedim bro

?
Biliyorum karışmam pek doğru olmayacak yanlızca fikrimi belirtiyorum ama ortada bir emek var ve adam uğraşıyor ister paylaşır ister paylaşmaz belki de iptal etti sonuç olarak ortada böyle bir emek varken bu şekilde davranmanız pek hoş değil.
Bu işleri yapmak sanıldığı kadar kolay değil.
@root bilmiyorum doğru mu dedim bro
haklizin ama ozm yazin demi gelmicek diye ? herkez yazip duruyor burda

tamam kardes anladim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!