Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ÜCRETSİZ - HER ŞEYİ HAZI DİSCORD SUNUCUSU.

deppogod

Üye
FT Kullanıcı
Discord
knock knock, its devil
Konu kilit.

DF
Son düzenleme:
Merhabalar, uzun bir zamandır Discord sunucuları ile uğraşıyorum. Elimde çok fazla sunucu var. Hepsi kendi yapımım. Hepsine ücretsiz bir şekilde vereceğim. Tüm kanal izinleri düzenlenmiştir. İsteğinize göre en basit botları kurabilirim. Tüm rollerin, kanallara entegresi yapıldı :)
Discord: BilgeYamtar#6271
Güncel Kalmalı +REP

DF
Daha önce paylaşılmıştı diye hatırlıyorum.Senin olduğuna emin misin?

DF
barisk72 barisk72 Evet, benim olduğuna eminim :) Çünkü, daha önce bu konuyu açan yine bendim. Profilime girerek; attığım konu başlıklarına bakabilirsin.

DF
Sıkıntı yok o zaman :D bazıları ücretsizi alıp kendisinin gibi gösteriyor.

DF
barisk72 barisk72
Bu tarz bir sunucu benim elimden çıktı. Dediğim gibi, eski konularıma bakabilirsin.

DF
Merhaba deppogod deppogod ,
Konunuzu yanlış kategoriye açtığınız için uygun kategoriye taşınmıştır.
Ayrıca lütfen konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuda belirtildiği üzere düzenleyiniz.
Örnek Konu:
TIKLA!

DF
Başarılı bir çalışma olmuş. Bir çok kullanıcının işine yarayabilir. Elinize sağlık.

DF
Herşeyi Hali Hazır Olan Gelişimiş Bir Fivem Özel Discordu Paylaşıyorum Yapımı Tamamen Bana Ait Olan Bir Discord Sunucusudur Kullanmak İsteyen Arkadaşlara Buraya Bırakıyorum İyi Forumlar . Fivem Discord Şablonu :

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!