Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket (ÜCRETSİZ) Fivem'i Bırakmadan Size Bir Güzellik Yapayım Dedim QBTOESX Paket Buyrun Kur Çalıştır.

Demireren

Üye
FT Kullanıcı
QBTOESX PAKET;
Yediğim bir dost kazığından dolayı bu paketi paylaşıyorum bir sorunuz olursa bana ulaşabilirsiniz elime daha fazla pakettir vs geçerse paylaşacağım bu paketi kullanın gerekirse satın ama tek isteğim dua, dua'larınız bana yeter bu paketi paylaşmadan 3 gün önceki yedek, en son yedeği alamadık banlandığımızdan ve makinanın şifresi değiştiğinden saygılarla...

Paketin Scriptleri Credit
Brave QbToEsx
Lunny Lunny Tarafından paylaşılan QbToEsx paket (ALTYAPI)
Wonder QbToEsx Paket
kibra kibra , Median Median Paket

Demir'S#3744

Son düzenleme:
+rep

Geçmiş Olsun Kankam Malesefki Fivem Kitlesi Öyle

İnsanlar herhalde başlık'ın uzunluğandan dolayı QBTOESX Paket Olduğunu Göremiyor Bir Yetkili Ücretsizin Yanına(QBTOESX) Yazarsa güzel olur insanlar faydalansın

PAKET EVVELSİ GÜNÜN YEDEĞİDİR YENİ YEDEK YEDİĞİM KAZIK İLE GİTTİ YAPMANIZ GEREKENLER JOB'LARI DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ POLİS DEPARTMANINI GABZ MRPD'YE UYARLAYABİLİRSİNİZ SONRA BAŞKA NE HATALARI VARDI HATIRLAMIYORUM DAHA BİŞEY OLMAMASI LAZIM BELKİ BİRKAÇ İNVENTORY'DE BASİT HATALAR VARDIR FİXLEYEBİLİRSİNİZ BASİT HATALAR YÜKLEYEN ARKADAŞLAR BULDUKLARI HATALARI BURAYA ATABİLİR VE ÇÖZÜMÜNÜ ARAYABİLİR.

Konu içerisindeki discord sunucu bağlantısı kaldırılmıştır.​

//

sql yok mu?

Merhaba, konuya tarafımca VT eklenmiştir.

emegin icin cok sagol ama baya seyler calismiyor.
20 dk bir test oyun yaptim.

Satin aldim arac ne cekicide nede garajda. Herhalde sql kayit olmamis satin alirken.
Hastane ameliyathanede bi bakim dedim ameliyattan sonra havadan 1 metre spawn ediliyorum yere düsüyor ve kanama basliyor. Sonuc ölüm.
Toptanciye yazilan itemleri satamiyorsun. Hepsini denedim. enventarima spawn edip denedim.
arac kontrol menüsü acildiktan sonra kapanmiyor. Normalder script "esx_vehcontrol" ama ona benzer buldum stopladim yinede kayip olmadi. Bir baska yere yerlestirilmis. Sonuc restart atmam lazimdi.

daha cok yapilacak is var hersey fixlenmesi icin.

dedigim gibi yinede emegin icin cok sagol. simdiye kadar begendim.

emegin icin cok sagol ama baya seyler calismiyor.
20 dk bir test oyun yaptim.

Satin aldim arac ne cekicide nede garajda. Herhalde sql kayit olmamis satin alirken.
Hastane ameliyathanede bi bakim dedim ameliyattan sonra havadan 1 metre spawn ediliyorum yere düsüyor ve kanama basliyor. Sonuc ölüm.
Toptanciye yazilan itemleri satamiyorsun. Hepsini denedim. enventarima spawn edip denedim.
arac kontrol menüsü acildiktan sonra kapanmiyor. Normalder script "esx_vehcontrol" ama ona benzer buldum stopladim yinede kayip olmadi. Bir baska yere yerlestirilmis. Sonuc restart atmam lazimdi.

daha cok yapilacak is var hersey fixlenmesi icin.

dedigim gibi yinede emegin icin cok sagol. simdiye kadar begendim.
Yorumun için teşekkür ederim evet dediğin gibi böyle sıkıntılar vardı çünkü en yeni yedeği alamadım paket'i benden başkası, benim haberim olmadan sildiği için 03.08.2021 gününde alınan yedek. paketteki hataları bu konu üzerinden bizlere sorarsan yardımcı olmaya çalışırız.

Yorumun için teşekkür ederim evet dediğin gibi böyle sıkıntılar vardı çünkü en yeni yedeği alamadım paket'i benden başkası, benim haberim olmadan sildiği için 03.08.2021 gününde alınan yedek. paketteki hataları bu konu üzerinden bizlere sorarsan yardımcı olmaya çalışırız.
sagol kardes yardim gerekmez kendim düzeltirim ben zamanim olursa.
Baska arkadaslarimiz icin bilgi olsun diye yazdim hatalari. iyi forumlar

Dc iletişim sağlarmısın : 64 chevy impala#1994

Paket al kur paket değildir inv de felan sıkıntılar var meslekler düzenlenecek çok fazla ms yiyen sistem var düzenlenip kullanılabilir Demireren Demireren emeğine sağlık

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!