Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Developer Arıyorum [ÜCRETSİZ] FİVEMDE DEVRİM YARATACAK PAKET İÇİN EKİP ARKADASI ARIYORUM

MrBerkk

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
mrberk.com
Discord
mrberk
Sunucu Adı : YOK

Yaş Sınırlaması : +20 Yaşı 20'den Küçük Olan Kardeşlerim Boşuna Yazmayın +20 Kabul Ediyorum.
İstediğiniz Günlük Online Süre : Fark Etmez Genel'de Geceleri Aktif
Aradığınız Özellikler : Developer Bilgisi İyi
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : MrBerk#2389

Diğer / Ek :
Sıfırdan Disc Paket Oluşturacağız Fakat Alışılmışın Dışının'da Dışın'da Bir Proje,Böyle Bir Proje Fivem Dünyasın'da Yok Diye Biliyorum. Eğer Projemiz Sıkıntısız Gider İste Bittiğin'de Fivem'de Tarih Yazacak Bir İş Olacak. Mantıklı Arkadaşları Bekliyorum..

EK EKLEME:
Sunucunun Kendı Hıkayesı Olacak Ve Oynayış Buna Göre Şekıllecek.

Son düzenleme:
O Kadar Haklısın Ki :D Olsun Tek Basıma Yaparım :) Gene Buraya Yazım Dedım Belkı İşi Hafifleticek Arkadaslar Cıkar Dıye :)
H-hey dostum öncelik ile böyle bir proje de tek olmadığını belirtmekten mutluluk duyarım. Bir süre önce benim de aklıma senin düşündüğün projenin aynısı gelmiştir diye tahmin ediyorum, bu yüzden sana destekte bulunacağım. Discord üzerinden iletişime geçmek için arkadaşlık isteği gönderdim, kabul edebilir misin ? Teşekkür ederim *-*

H-hey dostum öncelik ile böyle bir proje de tek olmadığını belirtmekten mutluluk duyarım. Bir süre önce benim de aklıma senin düşündüğün projenin aynısı gelmiştir diye tahmin ediyorum, bu yüzden sana destekte bulunacağım. Discord üzerinden iletişime geçmek için arkadaşlık isteği gönderdim, kabul edebilir misin ? Teşekkür ederim *-*
Farklı bakış açısına sahip kişiler ile güzel iş çıkartacağımıza eminim. Değerli yorumun için teşekkür ederim ?

Forum içerisinde tartışmak yasaktır.

Tarafımca tartışma yaratan mesajlar silinmiştir.

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Namı değer adana lordu, Adanalı Nevzat olmassa olmaz kendisi, hem anticheat hem paket hem de map tasarlıyor her eve lazım ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!