Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot [Ücretsiz] FiveM Sunucu Kurma Ve Yönetme Botu Kaynak Kodu

Itami

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Itami#1192
Selamlar Millet Nasılsınız ;)

FiveM sunucunuz için Discord sunucusunu saniyeler içinde kurmak tüm rolleri otomatik bota yaptırmak istiyorsanız buyrun derim, Onaylı Discord botumdaki bazı komutları ve FiveM sunucusu için gerekli olan komutları birleştirip ortaya 112 komutlu bir bot çıkardım ve bunu sizlere sunmak istiyorum. Ücretli olarakda satabilirdim ama yardımımız dokunsun değil mi ?

Özellikleri

-Eğlence Komutları
-Aktif - Bakım Komutları
-Ayarlanabilir kayıt sistemi
-Gold üye sistemi
-Gold üyelere özel komutlar
-Gold üyenin mesaj yazdığında bildirim çıkması
-Efekt komutları
-Ekonomi komutları
-Ekonomi komutu için borsa sistemi
-Moderasyon komutları
-Ticket sistemi
-Oto rol sistemi
- Yeni gelen üyenin güvenli veya güvensiz olduğunu belirtme
-Kişiye Özel Sosyal Medya Hesapları Sergileme Komutları
-Ayarlanabilir Sa-As Sistemi

Kapsamlı kodlar içermektedir, öneri gibi komutları diğer komutlardan kopyalayarak oluşturabilirsiniz.

Herhangi Bir Yardıma İhtiyaç Duyarsanız Veya Sunucunuza İstediğiniz Komutlarda Bot Yaptırmak İsterseniz Discord Hesabım: Itami#1192

Kullananlar konuya +rep bırakırsa beni mutlu etmiş olur. İyi günler​

Son düzenleme:
Baya başarılı elinize kolunuza sağlık Sunucu oluşturma bi tık daha geliştire bilirdiniz. +REP

Paylaşım için teşekkürler.

+rep kendi derdi gibi 1 saat boyunca uğraştı yardımcı oldu ve sorunumu çözdü kendisine terkardan çok teşekkür ediyorum işin ehli >3

Hata veriyor

vds ime kuruyorum quick db modülü inmiyor, hata veriyor diğer modüllerde sıkıntı yok sebebini biliyor musunuz
Quick.db modülünü kurmak için makinanıza belirli derleme araçları kurmanız gerekiyor. Google'de Emirhan Saraç Windows Makinaya Quick.db kurulumu yazıp çıkan videoyu izlerseniz sorununuzu açığa kavuşturabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!