Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Ücretli] Sunucunuz için her türlü grafik tasarım işleri

AenR

Üye
FT Kullanıcı
64480
Öncelikle merhabalar, tasarımlarımız tamamen sizlere göre şekillendirilmektedir. Siz nasıl bir tasarım istiyorsanız bize anlatıyorsunuz veya beğendiğiniz tasarımları atıyorsunuz biz sizler için kaliteli ve istediğiniz şekilde tasarımınızı yapıyoruz ve teslim ediyoruz.

64482
Yaklaşık 4-5 yıldır tasarım işleriyle uğraşmaktayım. (Aşırı profesyonel olduğum söylenemez)

64483
Sunucunuz için logo, banner, gif; discord kanallarınız için fotoğraflar, gifler ve diğer aklınıza gelebilecek bütün grafik tasarım işleri...
64481
Daha önce çeşitli youtuberlarla, twitch yayıncılarıyla, fivem sunucularıyla, instagram sayfalarıyla ve şahsi olarak pek çok çalışma yaptım. Genelde sade çalışma ağırlıklı çalışıyorum. Size en iyi ve hızlı şekilde hizmet vermeye çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

64479

Gif Örnekleri:
| | | | | | | | | | | | | | |

Profil Fotoğrafı Örnekleri:
| | | |

Banner-Wallpaper (Anlam veremedim) Örnekleri:
|

Sub Badge Örnekleri:
|

Logo Örnekleri:
| Logo örneklerini paylaşmayı doğru bulmadığım için 2 tane paylaşmak istedim.

İletişim:
• Discord:
AenR#0663
• Steam:
• Discord Sunucum:
NOT: Fiyatlar abartı değildir discord üzerinden iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim. Kampanyalarımız vardır.

Son düzenleme:
+rep

Mükemmel tasarımlar yapıyor, yapılan işten çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir tasarımcı. Tavsiye ederim. Umarım daha çok iş yaparız seninle. ?

Kusura bakma ama 5 yıldır tasarımcıyım demişsin yaptın şeyler youtubede dekilerin yanısı gif falan demişsin 1 tane gif örneği yok
bunlar tasarımım yani ?

Kusura bakma ama 5 yıldır tasarımcıyım demişsin yaptın şeyler youtubede dekilerin yanısı gif falan demişsin 1 tane gif örneği yok
bunlar tasarımım yani ?
Anladım YouTube'dakilerin aynısı fakat yapabildiğimi göstermek istediğim için buraya koydum + olarak benim tasarım yaptığım insanlara sorarsan onlardan 1-2 örnek istiyorum vea nasıl bir şey istediklerini soruyorum onların istediği şeyin bire bir aynısını yapıyorum ve eğer discord sunucuma gelmiş olsaydın eğer yaptığım gifleri vs görmüş olurdun neyse yorumun ve eleştirin için teşekkürler.

Son eklenen örneklerin üstüne 2 örnek daha eklenmiş olup discord sunucuma fiyatlarla birlikte atılmıştır.
11.09.2020

05.10.2021 güncellenmiştir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!