Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETLİ] Legal , İllegal İş Rehberleri

• Konbuyu başlatan ardaes
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 20
  • Görüntüleme 2K

ardaes

Üye
FT Kullanıcı
Discord
ardaes#1792
Alttaki Gif, Png içeriklerinde gördüğünüz gibi GTA 5 RolePlay "FİVEM" Camiasına yeni başlayan,sunucuda " İLLEGAL ve LEGAL şekilde nasıl para kazanırım? " başlığı altında hazırlanan discord metin kanalları için oluşturduğum "Legal ve İllegal" iş rehberlerini sizlere sunuyorum.

Yaklaşık 4 yıldır photoshopda birşeyler tasarlıyorum, FivemTürk'e İlk girdiğinizde en üstte karşınıza çıkan sunucu reklamı Gif tasarımı da yapıyorum, ekstra olarak konu başlığında gördüğünüz gibi ekstra isteklerinize göre de tasarımlar yapmaktayım.

ÇOK AÇ GÖZLÜ BİR İNSAN DEĞİLİM ÇOK YÜKSEK FİYATLAR İSTEMİYORUM.

Sunucunuzdaki işlerin işleyişinde değişmeler olabilir.(kimisi odun teslimatını paletoda yapar, kimisi şehrin içerisine koyar.)

İsteğinize Bağlı Olarak sunucuya girip kendim Ekran Görüntüleri Alıp Ekleyebilirim. ( EK ÜCRET :))) )

Bazı Sunucularda Bu içeriklere denk geldim, bazılarında denk gelmedim fakat daha önce logo ve gif tasarlattıkları kişiler uğraşmak istemediği için bu tür tasarımlara sahip olamıyor.
Bu tamamen sunucudaki Yönetimin İsteğine kalmış, Yeni başlayan Oyuncular için kolaylık sağlamak ve bir işin işleyişini anlayamayan oyuncular için oluşturduğum bir çalışmadır.
İsteğe göre başka amaçlar için de kullanılabilir.

Bazı Sunucularda İllegal İşlerde teslimat noktaları Haritada
Gizli( İllegal Rol Duyuru veya illegal Rol İpucu kanallarında paylaşılıyor.) bu durumlar için İş Açıklaması Bölümlerinde Varış Noktası, Bitiş Noktası veya Satıcı gibi bölümleri bilerek yazmıyorum, yukarıda belirttiğim kanallardan bulmalısın gibi notlar düşerek gizliliği koruyoruz.

HAZIR ŞABLONLAR ÜZERİNE ÇALIŞAN BİRİSİ DEĞİLİM KENDİME HAS PROJELER TASARLAMAYI VE BİR PROJE ÜZERİNDE İNCELİKLERİNE DİKKAT EDEREK UZUN UZUN ÇALIŞMAYI SEVİYORUM.

PROJE BİTİMİNDE SAĞINA,SOLUNA, ORTASINA KENDİ LOGOMU EKLEMİYORUM ÇÜNKÜ BUNU ÜCRETSİZ DEĞİL BELLİ BİR ÜCRET KARŞILIĞINDA SAHİP OLUYORSUNUZ.

Kısaca Ana Şablon Bu Şekildedir.

36750

PROJE BİTİMİNDE BU ŞEKİLDE GÖRÜNÜYOR OLACAKTIR

36756

BU TASARIMI ÇALINMASINA KARŞIN BU ŞEKİLDE PAYLAŞTIM
ÇALACAK OLAN ADAM AYNISINI TASARLAMAYA ÇALIŞIR ZATEN DE UFAK DA OLSA Bİ ÖNLEM ALMAK İSTEDİM :)

36751

23 ARALIK TARİHİNDE TESLİM ETTİĞİM
DARP ROLEPLAY LEGAL İLLEGAL İŞ REHBERLERİ ÖRNEKLERİNDEN BİRKAÇI

38256 38259 38262

DARP ROLEPLAY EKİBİNE TEŞEKKÜRLER ❤

ANA KONUMUZ İŞ REHBERLERİYDİ AMA İSTEĞE BAĞLI OLARAK KİŞİSEL LOGO TASARIMINIZI DA YAPABİLİRİM

ÖRNEKLER

36753 36754 36755

Discord : ardaes#1999

İYİ FORUMLAR

Ekli dosyalar

• maden yarım.png
    maden yarım.png
    9 MB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Güzel tasarımlar eline sağlık

Farklı tasarımlar olmuş örnekte ki görseller başarılar diliyorum. İyi Forumlar

İyi Satışlar, İyi Forumlar.

KONU GÜNCELDİR, İHTİYACI OLAN SUNUCULAR BANA DİSCORD ÜZERİNDEN ULAŞABİLİR.
DİSCORD : ardaes#1999

KONU GÜNCELDİR
YENİ ÖRNEK GÖRSEL EKLEMELERİ YAPILMIŞTIR.

İYİ FORUMLAR

KONU GÜNCELDİR

DİSCORD: ardaes#1999

İYİ FORUMLAR

KONU GÜNCELDİR

DİSCORD: ardaes#1999

İYİ FORUMLAR

Farklılık katmışsın tebrik ederim.​

? Açıklayıcı anlatım , iyi satışlar dilerim

KONU GÜNCELDİR

Discord: ardaes#1999

İYİ FORUMLAR

KONU GÜNCELDİR

Discord: ardaes#1999

İYİ FORUMLAR

DARP V yönetimi olarak her türlü referansız. Arda ile gönlünüz rahat bir şekilde çalışabilirsiniz . Gayet kaliteli içerik çıkartabilen ve çalışkan bir yapıya sahiptir. +REF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!