Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] JSON Tablolu Gelişmiş Garaj Sistemi

"distance'ye bağlı olarak araçlar onda yükleniyor" derken o kısmı anlamadım fakat dediğim gibi script startlandığı zaman araçlar json tablosundaki kordinatlarına spawnlanıyor mantık bu şekilde.
Demek istediğim şu, client'dan serverside'a araçlar cmd startlandığında spawnvehicle eventi gönderiyor ve o event player'a göre mi çalışıyor yoksa direkt olarak mı spawnlanıyor, direkt olarak spawnlamak milyon tane sorun yaratır, demek istediğim player'a distance ile araçları bağlayıp sadece belirli bir distance'de ki araçları spawnlatıp server taraflı optimize yapmış olacaksın, ESCKaybeden ESCKaybeden sevgili arkadaşım da carsave yaptı ve kodlarını oradan hatırlıyor ve hakimim, player loadlandığında araçları spawnlatmak yerine distance'a bağlayıp şehirdeki aracı kasaba taraından yüklemesin demek istiyorum. Opmize ve daha düzgün calısabilmesi için.

DF
Demek istediğim şu, client'dan serverside'a araçlar cmd startlandığında spawnvehicle eventi gönderiyor ve o event player'a göre mi çalışıyor yoksa direkt olarak mı spawnlanıyor, direkt olarak spawnlamak milyon tane sorun yaratır, demek istediğim player'a distance ile araçları bağlayıp sadece belirli bir distance'de ki araçları spawnlatıp server taraflı optimize yapmış olacaksın, ESCKaybeden ESCKaybeden sevgili arkadaşım da carsave yaptı ve kodlarını oradan hatırlıyor ve hakimim, player loadlandığında araçları spawnlatmak yerine distance'a bağlayıp şehirdeki aracı kasaba taraından yüklemesin demek istiyorum. Opmize ve daha düzgün calısabilmesi için.
Geçen kendisiyle konuştuğumda hatırladığım kadarıyla direk startlandığı gibi araçların olduğu noktada spawnlandığını söylemişti. Şimdi değiştirmiş olabilir belki bilmiyorum

DF
eline saglik farkli ve guzel olmus. tavsiyem : jsonu belirli aralıkta bazı filtrelere göre temizlemelisin yoksa yuksek oyuncuda json patlayabiliyor

DF
Tekrar bir gözden geçiririm şuanda başka bir projeye başlıyorum bu scripti dahil edersem dediğin gibi düzenlenebilir bir ihtimal yorumun için teşekkürler

DF
yanlış hatırlamıyorsam önceki versiyonu da AdvancedParking scriptinden düzenlenmiş haliydi AdvancedParking scripti 20 - 30 araç varken ki resmon değeri client tarafında 0.20-0.30 arasındaydı bunun için bir geliştirme yaptınız mı

mesajlarda araçların server açıldığı zaman json dan alınıp spawn olduğunu belirtmişsiniz ama json tablonuzda araç modifiyeleri görüyorum bu araç modifiyeleri yükleme kısmında sorun yaşatmıyor mu

ek olarak scriptin server taraflı çalıştığını söylemişsiniz her iki tarafın da resmon değerlerini atarsanız çok daha güzel bir tanıtım olabilir

iyi satışlar

DF
yanlış hatırlamıyorsam önceki versiyonu da AdvancedParking scriptinden düzenlenmiş haliydi AdvancedParking scripti 20 - 30 araç varken ki resmon değeri client tarafında 0.20-0.30 arasındaydı bunun için bir geliştirme yaptınız mı

mesajlarda araçların server açıldığı zaman json dan alınıp spawn olduğunu belirtmişsiniz ama json tablonuzda araç modifiyeleri görüyorum bu araç modifiyeleri yükleme kısmında sorun yaşatmıyor mu

ek olarak scriptin server taraflı çalıştığını söylemişsiniz her iki tarafın da resmon değerlerini atarsanız çok daha güzel bir tanıtım olabilir

iyi satışlar
20-30 araçla test yapmadım 6-7 tane çıkartmıştım en son tekrar kontrol edeceğim.
Hayır modifiyelerle spawnlaması herhangi bir sorun yaratmıyor.
Kontrole girdiğim zaman bakacağım.
Teşekkürler :)

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!