Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETLİ] DİSC-İNVENTORYHUD CSS

bu size ait değil artı olarak çoğu yerde bedava paylaşıldı? sadece 1 2 şey değiştirilmiş?????

Aynısı bende mevcut, acaba neyin düzenlemesi yapıldı merak ettim açıkçası bir alıcı olarak soruyorum?

Kullanıldı gibi yazılar değişmiş onun dışında paylaşıldı bu bedava

S sxaw Saatlerce uğraştığım bir şeyin bana ait olmadığını söylemeniz garip açıkcası ben zaten konuda esinlendiğimi belirmiştim

devegibiloper devegibiloper CSS i karpuz'un paylaştığı css den bu hale getirdim. İsterseniz onunkine bakabilirsiniz değişiklikleri görmek için

+rep/elinize sağlık çok güzel olmuş vorpun envanterine çok benziyor. Css almayı düşünüyorum size nerden ulaşabilirim

Tefoo Tefoo tamamdır. Benim elimde tüm yaptığım aşamaların fotoğrafları var ayrıca daha sizin attığınız envanter ortaya çıkmadan önce ben paylaşmaya karar vermiştim m4rul diye bir hesap vardı bilen bilir. O nedenle yaptığınızın ayıp olduğunu ve emeğe saygısızlık olduğunu tekrardan hatırlatırım ve yorumlarınızı silmenizi öneririm

Tefoo Tefoo Ayrıca elimde envanteri yaprken çektiğim fotoğraflar ve tüm aşamaları var lakin ben bunu arkadaşa anlatmaya çalıştığımda bana küfürler savurdu :D isteyen olursa atabilirim. Yani doğrusunu yanlışını bilmeden bu tarz yorumlar yapıp küfürler etmek. Bilmiyorum gerçekten bazen anlayamıyor insan :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!