Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Launcher [ÜCRETLİ] BOOTKIT | F-CHEAT - Hile Kontrolcüsü

• Konbuyu başlatan Raicho
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 603

Raicho

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar, konuya girmeden önce ben kimim ne iş yapmaktayım.
Ben genel olarak oyun hileleri ve oyunlar için mod ve oyun araçları yazmakla ilgileniyorum.
Fivem ile alakam 1 yıl önce arkadaşlarımın önerisiyle oldu. Evet beni bir roleplay sunucusuna girdirip sonra beni yapayanlız bırakmalarıyla soğumuştum.
Şuanda 4-5 aydır fivem sunucu skriptleri geliştirilmesine ve fivemde kullanıcıların hatalarına yardımcı olmaya çalışıyorum.
Geliştirme dediğimde işte hata çözme mevcut bugları giderme vs vs.

Neyse sizide sıkmadan hemen konuya giriş yapıyorum :)

Biliyorsunuz ki, fivem sunucuların çoğunluğu benim fikrimce %60'ından fazlası whitelist(allowlist) alımı yapmaktadır.
Sunucuya adım attığımızda tek tek onu yaz bunu yaz diyip duruyorlar. Ben ise sunucu isim vermeden x sunucuya girdim.
Kontrol ederken arkadaşın okadar dikkatsizliğini fark ettim ki bilgisayarımda 10-15 tane hile luasını görmezden geldiğine şahit oldum.
Ogün düşündüm böyle birşey yapmaya karar verdim.

Peki bu şey ne işe yarıyor?

Bu program %95 doğruluk payı ile sistemdeki en alt dizinlere kadar tarama yaparak sistemdeki herhangi bir lua'yı, executor'u veya diğer tanımlanmış şeyleri bulmaktadır.
Tek tek arama yerinden bulmaktansa bu program gizlenmiş herşeyi sizin önünüze tek bir program ile döküyor.

Programın özellikleri nedir?
1- Sistem mevcut fivem hilelerini ve hile dosyalarını(kalıntılarını %95 doğruluk payı ile gösterir.)
2- Dosya boyutunu bayt cinsinden size gösterir.
3- Dosyanın uzantısını gösterir.
4- Dosyanın oluşturulma ve en son kullandığı tarihi size gösterir.
5- En önemlisi dosyanın nerde olduğunu gösterir.

Not: En son kullanılma tarihi yani dosyanın değişime uğradığı oyuna enjekte(execute) edildiği tarih olarak nitelendirebiliriz.

V2'de neler gelicek?
V2'de hile kontrol mekanızmasını direk özel tasarlayacağım launcher içine entrege etmeyi planlamaktayım.
Bu ise oyuncular daha oyun açılır açılmaz global-banlist ekleneceği anlamına gelmektedir.
Planlarım arasında ipban - hardware ban olarak düşünmekteyim.

Programın gelişmesi için neler yapılmaktadır?
Programın hileleri daha iyi tespit edebilmesi için programın tespit ettiği dosyaları mevcut bir web sunucuya aktarılarak saklanmaktadır.
Bu sayede v2'de yanılma payını %99'a kadar çekmeyi planlamaktayım.

Bu program nereden satın alabilirim?
Programı discord sunucumdan bana ulaşarak veya mail adresimden ulaşarak satın alabilirsiniz.

Peki bu program ne kadar?
İlk gelen 3 kişiye 50₺ sağlamayı düşünüyorum.
Lisans ömür boyudur. - 100₺

İletişim:
Discord :
ᛋᛋBootKitᛋᛋ#2368
Discord Grubu Sınırsız Link:
Mail Adresim
: [email protected]

Satın almak isteyenler için ek not.
V2'ye geçene kadar tüm gelen güncelemeler'e erişim hakkı sağlanacaktır.

Videolu tanıtım çok yakında.

Ürün Görselleri

43502

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!