Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [ÜCRETLİ] BANKA

Delarmus

Üye
FT Kullanıcı
+IBAN sistemi vardır. Oyuncu karakter oluşturduğunda 5 haneli bir IBAN numarası verilir veya /hesapolustur yazarak banka hesabı oluşturabilir. Oyuncu oyunda olmasa bile para gönderebilirsiniz. (/hesapolustur yazarak oluşturulan hesaplarda mevcut hesabınızdaki para miktarı yeni IBAN numaranıza aktarılır.)
+Faturalarınız ve işlem geçmişiniz listelenir. Faturalarınızı ödeyebilirsiniz
+Database dolmaması için $1000 altındaki işlemler, son işlemler kısmında gözükmez. Bu değer Config dosyasından düzenlenebilir.
+Atm'ye erişmek için bankadan hesap kartı alıp atm yanına gelip kartı kullanmanız gerekiyor.
+Maaş IBAN numarasına yatırılır.
+Giriş ikramiyesi olarak $50,000 verilir. Bu değer Config dosyasından düzenlenebilir.

Script fiyatı: 100₺

Discord: Delarmuss#8607

Gerekli Script

+mythic_progbar

Maaş bildirimi
Screenshot_67.png

Hesap oluştur bildirimi
Screenshot_68.png

Son düzenleme:
//

Son düzenleme:
+rep

+güncel

Bir önceki banka scriptinin tasarımını değiştirip birkaç özellik ekledim bence hoş oldu.

UPDATE
+Mevcut oyuncular için /hesapolustur kodu eklendi. Yeni hesap oluşturur ve mevcut banka hesabınızdaki parayı iban numaranıza transfer eder.
+Artık işlem yapmadığınız sürece resmon değeri 0.01ms, işlem yaptığınızda anlık olarak 0.03ms civarı olur ve tekrar 0.01ms döner.

Özellikleri:
+IBAN sistemi vardır oyuncu karakter oluşturduğunda 5 haneli bir iban veririlir. oyuncu oyunda olmasa bile para gönderebilirsiniz.
+IBAN numaranız sağ üstte görünür.
+Kendinize transfer yapamazsınız ve eksik yada hatalı miktar gönderemezsiniz.
+Faturalarınız ve işlem geçmişiniz listelenir. yalnız faturaları ödeyemiyorsunuz sadece görüntüleniyor.
+Para çekme, yatırma, transfer gibi işlemler zaten mevcut.
+işlem geçmişiniz eğer $1000 altında ise kaydedilmez database dolmaması için. config dosyasından düzenlenebilir.
+Atm'ye erişmek için bankadan kart alıp atm yanına gelip kartı kullanmanız gerekiyor. Eğer üstünüzde kart varsa alamıyorsunuz. banka sadece 1 adet veriyor.
+Atm kullanırken animasyona girer.
+Maaşınız iban numaranıza yatar.
+Oyuncunun giriş ikramiyesi config den ayarlanabilir default $50.000

Script fiyatı 150TL ilgilenen olursa discord adresimden ulaşabilir. Delarmuss#8607 veya

REFERANS
+RED ROLEPLAY

VIDEO

Tabex'den direkt ödeme yaptığımızda indirme linki geliyor mu ?

+güncellendi

+Güncel

Tasarım geliştirilmeli

++

Lan Bu Ücretsiz Zaten

İlk videosundaki css free, 3. videosundaki tasarıma hiç rastlamadım
İlk iki video tasarımı wiro'nun ücretsiz paylaştığı BetterBank sadece birkaç bir şey eklenmiş 3. videoda ise leaklanmış olarak gördüğüm Okok Bankingden esinlenmiş yada onun üzerinde baya oynamalar yapmış arkadaş tasarım olarak benziyor ama çoğu şey değişitirilmiş ekstra menüye de seçenekler eklenmiş.

İlk iki video tasarımı wiro'nun ücretsiz paylaştığı BetterBank sadece birkaç bir şey eklenmiş 3. videoda ise leaklanmış olarak gördüğüm Okok Bankingden esinlenmiş yada onun üzerinde baya oynamalar yapmış arkadaş tasarım olarak benziyor ama çoğu şey değişitirilmiş ekstra menüye de seçenekler eklenmiş.
1. ve 2. için dediklerin dogrudur ama 3.'yü pek görmedim bilemem, satsada alan alır kanka boş yorum yapma bence

1. ve 2. için dediklerin dogrudur ama 3.'yü pek görmedim bilemem, satsada alan alır kanka boş yorum yapma bence
Anlamadığım bişi var bu forumda neden her şey boş yorum yapma ya dayanıyor farkındaysan arkadaşın satmasına yada emeğine laf söylemedim ki 3. videosunda da baya değişiklik olduğunu çoğu şeyin değiştirilmiş olarak gördüğümü söyledim buda belli bir emeğe dayanıyor arkadaş tabiki bunu satabilir dediğin gibi alan alır.
Az araştırma yaparsan 3. video için dediğimi anlarsın dostum.

Arkadaşlar tartışmaya gerek yok wiro'nun paylaştığıyla benim ilk 2 video arasında sadece tasarım benzerliği var ve ayrıca benim videolardaki tasarımları bizzat ben kodladım diğer sadece diğer scriptlerden örnek alarak yaptım yani başkasının css ini alıp kullanmadım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!