Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TR]VANESCARP ?BİRÇOK GÜNCEL SKRİPT-?️YUKSEK FPS-?DÜZENLİ EKONOMİ - ?MESLEK ALIMLARI -?SLOTLU ENVANTER- ⚖️AGIRLIK SİSTEMİ-?NPC-?SORUNSUZ MOTEL

GÜNCEL

İmla kurallarına biraz dikkat edersen dostum daha iyi olacaktır.

GÜNCEL

Skrip AHAHAHHAHAHAHQGYSQ

Bu arada yanlsi anlamayin ama modern dediginiz hersey normal ve klasik

Skrip AHAHAHHAHAHAHQGYSQ
Yazdığın şeyin türkçe yazılımını bilmiyorsan bu benim sorunum değil skript diyede yazılabilir.Bilmemen senin suçun değil ama öğrenmek istememen ayıp güzel kardeşim.Ayrıca dil kursuna gidip kelimelerin anlamını öğrenmeni isterim modernin anlamı hiçbir yerde olmayan şeye denmez güncel olan şeye denir öğretmek istedim.

Bu arada yanlsi anlamayin ama modern dediginiz hersey normal ve klasik
yanlsi değil yanlış lütfen dikkat ederek yazalım. Öncelikle yorumun için teşekkürler ilk olarak skript yazımında yanlış olan bir şey göremedim.Ayrıca modernin kelime anlamı benim bildiğim kadar bulanan çağa uygun güncel demek .Sunucumuzun skriptlerinin hala modern olduğunu düşünüyorum gayet yeni ve güncel skriptler mevcut.Her geçen gün güncellenmeye devam ediyor forumu güncellemiyoruz sadece discord adresindeki güncellemeler bölümünden bunu görebilirsiniz.Sen sanırsam moderni hiçbir yerde bulunmayan şeklinde anladın.Türkçedeki temel kelimelerin anlamlarını tam olarak bilmeden başkalarının dil kullanımını sorgulamanızı tavsiye etmem.İyi günler.

Keşke bizi eleştirmek için kendin düzgün bir iş yapsan ;) Bizi eleştirdiğin cümle bile devrik of of:confused:
Mmm paketimi kullanan 9 sunucu var eger hepsini kabul etseyim en az 40 olacakti beni bilmeden elestirmen ayip 2. Dediginde haklisin ozur dilerim

Mmm paketimi kullanan 9 sunucu var eger hepsini kabul etseyim en az 40 olacakti beni bilmeden elestirmen ayip 2. Dediginde haklisin ozur dilerim
Bu cevabı sana vermemiştim zaten üstte bulunan arkadaşa cevap vermiştim.Paketlerine ve oyuncu sayına gelirsek burası maalesef beni ilgilendirmiyor.Benim konumda beni ilgilendiren konular hakkında yorum yaparsan senirim,iyi günler.

GÜNCEL

Bu cevabı sana vermemiştim zaten üstte bulunan arkadaşa cevap vermiştim.Paketlerine ve oyuncu sayına gelirsek burası maalesef beni ilgilendirmiyor.Benim konumda beni ilgilendiren konular hakkında yorum yaparsan senirim,iyi günler.
Bana dedinki oncelikle bi kendin is basar... basarim ortada

Bana dedinki oncelikle bi kendin is basar... basarim ortada
Ben size öyle birşey demedim sadece sunucunuz varsa ve bizim yaptığımız sunucuyu eleştiriyorsanız eleştirmek için bizden daha iyi yaptığınız sunucuyu görmek isterim anlamında bana özelden yazabilirsiniz dedim ama anlamamakta cidden üstünüze yokmuş.

GÜNCEL

GÜNCEL

GÜNCEL

GÜNCEL

GÜNCEL

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!