Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım TP'SİZ EV SATIN ALMA

user_key Hatası Alanlar Var Bu Hatayı Alanlar /diazmotelkey/config/Config.CreateDBTable =False/ Yazan Yeri True Yapınız Yaptıktan Sonra Serveri Açtıktan Sonra Tekrardan False'a Çeviriniz

LİNK GÜVENLİK AĞINA TAKILIYOR İNDİREMİYORUZ DRİVE YAPARMISINIZ LÜTFEN

arkadaşlar fivemle alakalı herseyi sildiğim için dosya bende yok fakat link kırıklmadan önce indiren kişilerden istiyebilrisiniz

Forumda paylaşılan diazmoteli mirror parka uyarladım kullananlara hayırlı olsun

İNDİRMEK İÇİN

diazmotel ve diazmotelkeyde configden auto databaseyi true yapın serveri açtıktan sonrada false yapın her actıgında kurmasın
entegre kısımlarını nereden yaptığını söyleyebilirmisin bende aynı şekilde başka bir mlo ya entegre etmeyi düşünüyorum

bende hazlihazırda zaten kullandığım diazmotel var ayriyetten bunu nasıl kullanabilirim

database dosyaların içinde configden true yapıcakssın okuttuktan sonrada false

knki satın alınan ev birdaha satın alınabılıyor onu nasıl hallederız bir fikrin varmı reesmonu 0.1 ye düşürdüm depoyuda halletım gozukmuyordu bi bu kaldı

knki satın alınan ev birdaha satın alınabılıyor onu nasıl hallederız bir fikrin varmı reesmonu 0.1 ye düşürdüm depoyuda halletım gozukmuyordu bi bu kaldı
Server sideden alınan evleri tabloya atıp her ev alındığında cliente geçirip kontrolünü sağlayabilirsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!