Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

The Tasarla ©│ Profesyonel Hizmet.

TheTasarla

Üye
FT Kullanıcı
15444

TheTasarla Büyük firmalarla hali hazırda iş yapan hobi amaçlı boş vakti de bu tür platformlar da dolduran bir gruptur

Gönlümüz isterki referanslarımızı bu konumuzda tanıtsak fakat elimizden geldiğince kısa ve net tutmaya çalışıyoruz. Küçük ve hayal dünyası az olan insanlara inat bu oluşumun içersindeyiz fiyat anlamında sadece mail ve discord kullanıyoruz bizimle çalışıcak insanların şüpheye veya yanılgıya düşüceğini hiç zanletmiyorum hepimiz profesyoneliz TheTasarla kendi sitenizi oluşturmanızdan ,Web tasarıma ,kişisel logalarınızdan ,afiş bannerlarınıza kadar her türlü hizmeti sağlamaktadır küçük çaplı google kopyala yapıştır logalarından daha çok kendine özgüdür.

Refrans sizi tatmin edici referanslar sağlıyacağımızdan eminim 700'e yakın logo -300'e yakın site- 50'ye yakın T-shirt kıyafet vb. birçok iş bunları isterseniz karşılıklı görüşelim.

Buraya tıklayarak Discord Adresimize gelebilirsiniz.

15445

Referanslar Güzel

İçerikte daha özgün olunabilirmiş. -->
Evet oradada belirttiğimiz gibi çok fazla üstünde durmadık biraz sizin tasarımlarım dediğiniz insanlara sunduklarınızı inceledim de hiç özgün birşey bulamadım discorduma gelip referanslarımı kontrol etmenizi dilerim . Küçük pazarlar :)

+ref

Huzursuzluk yaratıcı görsel ve mesajlar temizlenmiştir.

Görüşlerinizi ve incelemelerinizi güzel bir dil ile belirtebilirsiniz.

Evet oradada belirttiğimiz gibi çok fazla üstünde durmadık biraz sizin tasarımlarım dediğiniz insanlara sunduklarınızı inceledim de hiç özgün birşey bulamadım discorduma gelip referanslarımı kontrol etmenizi dilerim . Küçük pazarlar :)
Evet discord adresim henüz yeni ve tasarımlarımı eskiden yeniye doğu paylaşıyorum. Bu işi 4 senedir profesyonel olarak yapıyor ve genellikle freelancer web & grafik sitelerinde icraat gösteriyorum. Kenimize göre küçük bir pazarımız var, yapıyoruz birşeyler. Yalnızca gözüme çarpan birşeyi belirtmek istedim. Hayırlı pazarlar :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!