Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Tekrar Satışta] ESX Enhanced HUD

Yazdığım yazıda yalvardığımı iddia ettiğin kısım hangisi? Eğerki paylaşacaksa burada ki konuyu kaldıracağım. Tabi çekememezlik ya da hazmedememezlik, anlıyorum seni :D

Mod arkadaşlar rica ediyorum bu gereksiz arkadaşın konuma yazdığı yazıyı kaldırabilir misiniz?

Fivem forumunda scriptin tamamını yapmayı başarmış adamlara "Scripti benimle paylaşırmısın?" diye yalvaran adam burada scripti bitirmiş ve 1000 TL ye satmaya çalışıyor anladım hocam nice scam btw. Modlar bir el atsa iyi olur .

Ekli dosyayı görüntüle 1169

Ayrıca ingilizce bilmiyor olabilirsin anlıyorum. Bare Google Translate kullanmayı öğren. :D

kardeş boş yapma uğraş sende yap

Bu proje yabancı forumda ücretsiz paylaşıldığında satıştan kaldıracağım. Şu an için paylaşılması söz konusu o yüzden bu konu ile ilgili bana yazmanıza gerek yok.
Gerekiyorsa mod. arkadaşlar konuyu kilitleyebilirler.

Konunun kilitlenmesine gerek yok, yorum yapan arkadaşlar lütfen kötü ve kırıcı yorumlarınızı kendinize saklayın.

FiveM forumundaki versiyon:

1- ESX'e entegre değil.
2- ESX Identity ile beraber çalışmıyor.
3- Kadın karakter opsiyonu yok ( DUH! kör olmayan görürdü bunu )

1000TL eder mi? O konu tartışmaya açık fakat bir şeyler eklenmiş mi üzerine?
KESİNLİKLE.

Hala ücretsiz sürümü paylaşılmadı bende alabilmeniz için %50 indirim yaptım!
500TL'ye scripti alabilirsiniz. Detaylar için DC'den yazabilirsiniz.

Srciptin çalışan sürümü paylaşılmış. Ücretsiz bir şekilde almak isteyenler için link bırakıyorum. Benim düzenlemiş olduğum script hala satışta. Kod yazmayı bilmeyip oradan buradan scriptleri alıp satmaya çalışanlara paranızı kaptırmayın :)
Bana ait olmadığı için ücretsiz sürümüne destek vermiyorum sadece paylaşıyorum. Ücretsiz sürümü çalıştıran olursa video veya ekran görüntüsü eklesin konuya :D

Srciptin çalışan sürümü paylaşılmış. Ücretsiz bir şekilde almak isteyenler için link bırakıyorum. Benim düzenlemiş olduğum script hala satışta. Kod yazmayı bilmeyip oradan buradan scriptleri alıp satmaya çalışanlara paranızı kaptırmayın :)
Bana ait olmadığı için ücretsiz sürümüne destek vermiyorum sadece paylaşıyorum. Ücretsiz sürümü çalıştıran olursa video veya ekran görüntüsü eklesin konuya :D
Teşekkür ederiz paylaşım için biz çalıştırdık :)

Video linkini şöyle bırakıyorum,

Kıyafet marketine girildiği zaman yapılan düzenlemeler sorunsuz bir şekilde kaydediliyormu peki?

Güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!