Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

TeamCoder|Licence sitesi için öneri.

OblomoF

?????????
FT Kullanıcı
Discord
Oblomoff#3881
Değerli FivemTürk Üyeleri
Yeni başlamış olduğumuz licence sistemi hakkında öneri verirseniz memnun oluruz bu sistem bedava'ya paylaşılacaktır.Tüm herşey discorda bağlıdır ne isterseniz yazabilirsiniz(Konu hakkında gereksiz yazmayın) :)

Discord:

46586
46587
46588

DF
Son düzenleme:
46590

Herşey Sadece Config.json dosyasından duzenleniyordur bilginize...

DF
+rep Güzel paylaşım

DF
Tekrardan söylemek istiyorum bu script beleş bedava verilcek.

DF
License veya lisans yerine lisence. İngilizce kaynakları da bu şekilde okuduysan bu sistemi al aşağı ederler söyleyeyim.

DF
Herşeyi geçtik Ona mı takıldınız gerçekten? Emeğe saygı denen hiçbirşey yok bu platformda Ücretli satılan sistemi Ücretsiz Paylaşma kararı aldık Ve Emeğe Saygısızlık..

Hayır bu platformdaki insanların iki dili de katletmesine takılıyorum. Neden Böyle Yazar Ki Bir İnsan. Telafuzunu bilipte, yazılışını bilmeyen bir insan 2 saniyesini verip googleye neden yazmaz? O kadar emek verdin isminin doğruluğunu mu kontrol etmedin? Daha ortada ürün yok ben gördüğüme göre konuşuyorum. Emek göremedim daha pardon elime geçmedi kırmayı deneme şansım olmadı. Ha ama teknik bilgilerin aksine her yerde lisence yazısını görebiliyorum konuda.

Ücretli satılan bir şeyi ücretsiz verme sebebin birine inat oluşudur aksini iddia edersen de sebep kesinlikle ilgi olmayışıdır ve satış yapamadığın üründen prim yapmak isteyişindir. Ticaret böyle yürür. Hepimiz güya uyuyoruz da işte en son gözünü açan fark ediyorki ondan önce herkes gözünü çoktan açmış...

DF
Siteyi heyecan ile bekliyorum arkadaşım lisence olarak çok kaliteli xd

DF
Hayır bu platformdaki insanların iki dili de katletmesine takılıyorum. Neden Böyle Yazar Ki Bir İnsan. Telafuzunu bilipte, yazılışını bilmeyen bir insan 2 saniyesini verip googleye neden yazmaz? O kadar emek verdin isminin doğruluğunu mu kontrol etmedin? Daha ortada ürün yok ben gördüğüme göre konuşuyorum. Emek göremedim daha pardon elime geçmedi kırmayı deneme şansım olmadı. Ha ama teknik bilgilerin aksine her yerde lisence yazısını görebiliyorum konuda.

Ücretli satılan bir şeyi ücretsiz verme sebebin birine inat oluşudur aksini iddia edersen de sebep kesinlikle ilgi olmayışıdır ve satış yapamadığın üründen prim yapmak isteyişindir. Ticaret böyle yürür. Hepimiz güya uyuyoruz da işte en son gözünü açan fark ediyorki ondan önce herkes gözünü çoktan açmış...
Kimseye inat olarak licence sistemini çıkarmıyoruz kendi istediğimiz için yapıyoruz

DF
tamam abi boş yorum yapmıyorum 15 kişilik ekibinizde sevmediğiniz herkesin discorduna konusuna -rep benim görüşüm haha lmao xd yazınca boş yorum olmuyor ben yazınca oluyor :D
Kimsenin konusuna -rep yazmadık white dışında

DF
lisans hakkında teknik bilgi verebilirmisiniz ? statik veriler mi kullanıyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!