Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tasarımcı,işini düzgün yapmayanlardan dolandıranlardan.

• Konbuyu başlatan s3ntex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 909
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

s3ntex

Üye
FT Kullanıcı
Discord
s3ntex#0666
Öncelikle işini,kaliteli,güvenilir,sorunsuz yapan insanlara hiçbir lafım yok.
@ IExXeTV IExXeTV adlı kullanıcıdan kendi tasarımlarımı yaptırmak amacıyla tanıştım,forumdaki konusunu inceledim güzel gözüküyordu gözüme yaptığı giffler,vb.
Discorddan tanıştım ve yaptırdım,kendime logo ücretsiz bir şekilde yapacağım demesine rağmen ben gönlümden belli bir miktar koptu ve o parayıda kendisine verdim.Sohbetimiz sonrası benden paket alan insanlara genelde tasarımcı lazım oluyor,bana danışıyorlar tanıdığın varmı diye sorduklarından bahsettim ve eğer çevremde birisi tasarımcı sorarsa seni yönlendireceğim dedim.Kendisi ile tasarım alıcak kişiyi discordda grup çağrısına çektikten sonra,forumdaki konusunu atmasını söyledim alıcak kişinin tasarımlarını görmesi adına incelediler ve beğendiler.

Konusu
Discord adresi : ExXeTV#9277

YAPTIĞI TASARIMLAR

mark2.png

mark.gif

markbk.gif

markser.gif

Gelelim neden şikayetçi olduğuma kendisinden,açık ve net bir şekilde sunucu logosunun gifi harici,göz var nizam var ben değil satın alan kişiler bile beğenmedi tasarım için çağrıya çekmem anlatmasından sonraki 5 dakika içerisinde çat diye logo geldi template olduğundan şüphelendik.zaten konuşmaları okuyunca ne gibi bir insan olduğunu anlayacaksınız.Bu ve bunun gibi insanlara burada yer verilmemeli.

3789incit6348078.png

1399incic5941538.png

6889incic4793698.png
2914incif4963624.png

9660incil5333454.png

3383incit7549148.png

4261incim8266417.png

kanıt8.png

kanıt9.png

kanıt10.png

kanıt10.png

15386

DF
Konuyla ilgisi olmayan kişilerin yorumları silindi. 24 saat içeresinde bir açıklama yapınız. IExXeTV IExXeTV

DF
Kişi kendini savunmadığı ve açık bir şekilde olmasa bile böyle bir şeyin yaptığını kendisi vurguladığı için gerekli yaptırımlar uygulanıp konu kapatılmıştır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!