Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[SUNUCU TANITIMI] KRİM ROLEPLAY - 12.06.2020 AÇILIŞ

• Konbuyu başlatan KrimRP
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 39
  • Görüntüleme 5K
Bu paketin kat kat gelişmişi elimde bulunuyor kendim tasarladım... siz bilginiz olmadan konuşmayın ..

istenirse hepsinide burda bedava olarak paylaşırım bu arkadaşa yazık olur buseferde.

Paket 10 numara gözüküyor. Ekip zaten yorumsuz bir harika. Açılışınız hayırlı olsun başarılarınızın devamını dilerim. ??

istenirse hepsinide burda bedava olarak paylaşırım bu arkadaşa yazık olur buseferde.
Yorumun için teşekkürler.
Bizim için sıkıntı yok burdaki bütün scriptler birbirine bağlı ve optimize edilmiş durumda sende daha iyisi varsa paylaşmak istiyorsan paylaş Fivem Türkiye gelişir en azından.

Paket güzel görünüyüor Elinize Sağlık
Leaklerden Çalmayan da ne bileyim leaklerden nasıl çalıyoruz yaw

Güzel Bir Sunucuya Benziyor Şimdiden İyi Roller Dilerim :)

Güncelleme :

Saat 17:00 Sunucumuza İlk Defa Aktif Verdik Kısa Bir Sürede Anlık 30 Oyuncuya Ulaştık. 30 Kişi Bizim İçin Sunucun Yarısı Demek Toplamda Max Oyuncu Sayımız 64 Olacaktır. Sizide Aramızda Görmek İsteriz discord.gg/krimrp

Açıkçası paket gayet hoş gözükuyor yonetim ekibide sağlamsa oynanabilinir.

Kaliteli gözüküyor. Başarılar diliyorum.

Ben şuan KrimRP de oynayan bir oyuncu olarak gayet eğlenceli vakit geçiriyorum. Burdaki insanların rol bilgileri gayet üst düzey . Herkes kurallara uygun bir şekilde rol yapmakta. Bence bir şans vermeye değer.

Güncel

Güncel

Uygunsuz söyleyiş içeren mesajlar temizlenmiştir. İyi forumlar. ?

Hoş bir servere benziyor, kayıt olucam yakın zamanda.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!