Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[SUNUCU TANITIMI] KRİM ROLEPLAY - 12.06.2020 AÇILIŞ

• Konbuyu başlatan KrimRP
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 39
  • Görüntüleme 5K

KrimRP

Üye
FT Kullanıcı
Konu devamlı güncellenecektir tanıtımı takip etmeyi unutmayınız.

Yönetim kadronuzda kimler var?

20 yaş üzeri, yıllardır Arma ve FiveM'de hem oyuncu hem de yönetici pozisyonunda bulunmuş 20 kişilik geniş yönetim kadrosuyla bu projeyi başlattık ve amacımız en kısa sürede oyuncu istekleri üzerine hizmet vermek.

Oyun dışında da sohbet edip güzel vakit geçirebileceğiniz, başka oyunlar oynayabileceğiniz bir ortamda keyifli vakit geçirmek, yeni dostluklar kurmak isterseniz burası doğru adres.

Sunucuya nasıl girebiliriz ?

Öncelikle Discord sunucusunda bulunmanız gerekiyor. Link: {discord.gg/eBpnNEY}

Arkadaşlar sunucuya start vermeye çok yakınız. Lütfen 'dan foruma ulaşıp, üye olup, örnek başvuru formunda hali hazırdaki hikayenizi ve gerekli soruların cevaplarını vererek kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. ( )

Whitelist formunu doldurduktan sonra sizi Discord sunucusunda mülakat testine alıyoruz.
Sunucuya kabul edilirseniz Discord'da bulunan kurallar bölümünü okuduktan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Girişler Launcher ile olacaktır.

Screenshot_1.png

5 Slotlu Karakter Seçme Ekranı
Karakter Slot.png

Karakter Bilgi.png

Detaylı Karakter Oluşturma
Karakter Oluşturma.png Karakter Oluştırma 2.png Karakter Oluşturma 3.png

Modern, Ses Entegreli HUD Tasarımı
Sol Alt.png Sol Alt Araç.png

Gelişmiş Telefon Scripti
TELEFON.png

Çok Yönlü F3 Menüsü

F3333.png
F3 Detay.png

Hatasız Disc-Inventory HUD
F2.png

GALERICI, MEKANIK, EMS VB. OFFLINE OLDUKLARINDA OTOMATIK OLARAK ALGILANIP NPC ILE HIZMET SAGLANMAKTADIR
Araç Alış.png Araç Satış.png Araç Modifiye 1.png Araç Modifiye 2.png

Giriş Yaptığınızda Ücretsiz Sağlanan Motel Odası
Motel Giriş.png Motel Oda.png Motel Env.png

İlk Sürümümüzden Diğer Görüntüler
Map.png Market.png Polis Market.png 38.png Yakıt.png 36.png 37.png

Her gün daha fazla yenilik ve eşsiz bir rol deneyimi için Discord adresimize bekleriz!

discord.gg/eBpnNEY

Son düzenleme:
Keşke Biraz Realistik Olup Başka Bir Sunucunun Tanıtımındaki Resimleri Kullanmasaydınız

Keşke Biraz Realistik Olup Başka Bir Sunucunun Tanıtımındaki Resimleri Kullanmasaydınız
3 Adet watermarklı fotoğraf harici tamamını kendimiz çektik. Alınan server da kardeş serverımız olup paketlerimiz aynıdır.

Discord adresimiz tanıtımda bulunmakta. Dilerseniz ekran açabilir, denemeniz için whitelist verip sunucumuza girip kendiniz deneyimlemenize imkan sağlayabiliriz.

Son düzenleme:
Laf yapanlar olayın farkında değiller, paket zaten yakın kişilerin paketi, yani exrp. Konu başarılı oynanabilir servere benziyor. Umarım daha iyi yerlerde görebiliriz.

Son düzenleme:
hepsi çok güzel gözüküyor. bizim için eğlenceli olucak sabırsızlıkla bekliyorum

Yine beklentileri en iyi şekilde karşılayan bir ekip. İlgili yönetim, gerçekten çok iyi yerleri hakediyorlar. Elinize emeğinize sağlık

Ben beğendim umarım kurallı ve eğlenceli rp döner.

BEKLEMEDEYİM.

Giriş ekranı hariç tüm scriptleri vesayre leak lardan çalmışsın server ağır özenti olmuş. Kendine has hiçbir özelliği yok. Bu arada millet otelde molotof larla kapışıcak heralde. Balon bir server...

Giriş ekranı hariç tüm scriptleri vesayre leak lardan çalmışsın server ağır özenti olmuş. Kendine has hiçbir özelliği yok. Bu arada millet otelde molotof larla kapışıcak heralde. Balon bir server...
çalmışsın?? :) yorumun kalitesi bayağı iyiymiş, 10 iq sanırsam

Dostum kendin yapamıyorsun diye millete çamur atma

Xrpden tanıdığım ekiptir. Oyun için değil muhabbet için bile orda bulunulur. Hayırlı olsun arkadaşlar. Paket fivem piyasasındaki hatasız paketlerden gözüküyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!