Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz SUNUCU ARIYORUM

ARC Roleplay Sunucusu: Tanıtım ve Duyuru​

Hoş Geldiniz!​

Merhaba ARC Roleplay oyuncuları,

Sizlere, Türk temalı ve sosyal odaklı bir rol yapma deneyimi sunmayı hedefleyen yepyeni bir sunucu tanıtmak istiyoruz. ARC Roleplay olarak, kaliteli rol ve yönetim ekibi ile sizlere eşsiz bir oyun deneyimi vaat ediyoruz.

Sunucumuzda Neler Var?​

• Kaliteli Rol: ARC Roleplay'de, rol yapma standartlarını yüksek tutuyoruz. Amacımız, her oyuncunun kendini hikayenin bir parçası gibi hissetmesini sağlamak.
  • Kaliteli Yönetim Ekibi: Yönetim ekibimiz, rol yapma konusunda deneyimli ve oyuncuların her türlü sorununu çözmeye hazır profesyonellerden oluşmaktadır.
  • İllegal Faaliyetler: İllegal gruplar için kaliteli ekip yardımları ve özel senaryolar sunuyoruz. Özellikle donate araçlar ve çeşitli suç örgütleri için heyecan verici fırsatlar sizleri bekliyor.
  • Legal Birimler: Boşluk ekip alımları açıktır. Polis, ambulans ve itfaiye gibi legal birimlerde görev almak isteyenler için çeşitli pozisyonlarımız mevcuttur.

Türk Rolleri ve Gerçek Türk Kimliği​

ARC Roleplay, Türk rolleri ve gerçek Türk kimliğini hissedebileceğiniz bir sunucu olarak kullanıcılarını ve ekiplerini bekliyor. Özel scriptlerimiz ve Türk temamız ile birlikte sizlere unutulmaz bir rol yapma deneyimi sunmak için buradayız.

Katılım ve Başvuru​

ARC Roleplay'e katılmak ve bu heyecan dolu dünyada yerinizi almak için başvurularınızı bekliyoruz. Sunucumuzda yer almak ve kendinizi geliştirmek için tam zamanı!

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

ARC Roleplay Yönetimi
discord.gg/arcroleplay

DF
Eğer dedikleriniz gibi bir ortam arıyorsanız sizleri bekleriz.

discord.gg/hypev

DF
26 Yaşındayım tek başıma rol yapmayı düşünüyorum uzun zaman sonra tekrardan rp yapmaya karar verdik biraz özledik işin açığı benim 2k arkdaşımın ise 1k küsür saati mevcut arabalarla fazlasıyla haşır neşirim bir mekanik rolünde de fazlasıyla iyiyimdir kendi rolümüzü oluşturmayı çok seviyoruz.

ARADIKLARIM

Sosyal RP arıyoruz illegal tarafımızda var ama aşırıya kaçmayacak şekilde araçlarla uğraşan sosyal rol döndürüp deli gibi eğlenen bir kaç kişiyiz. Her dakika silahların patlamadığı, sunucuya girer girmez birilerinin bize "ADK" Yapmadığı, 3 saatte bir kaçırılıp rehine rpsi yapmayacağımız, donater kişilerin parasıyla cayır cayır adam vurması ve maymun oyuncu tayfası gibi şeyler olmayan adam akıllı saygılı bir sunucu arıyoruz amacımız tamamen eğlence kendimce çok fazla rol katkım var
eğer var ise efsane mekanik rolü yaparım mekanik için güzel ve farklı scriptleri olan sunucular tercihimdir ama olmasada olur. (Donate harici)

RESİM VE NOTLAR

Kendimizce büyük roller kurmanın peşindeyiz rica ediyorum sadece "DC" üzerinden ulaşınız.

alcatrazcf

+
Ekli dosyayı görüntüle 97320Ekli dosyayı görüntüle 97321Ekli dosyayı görüntüle 97322Ekli dosyayı görüntüle 97323Ekli dosyayı görüntüle 97325Ekli dosyayı görüntüle 97326
Weor RP sunucumuz açıldı. %80 sosyal, %20 gun ekonomisi binlik ekonomidir. Herkesi bekleriz.

DF
26 Yaşındayım tek başıma rol yapmayı düşünüyorum uzun zaman sonra tekrardan rp yapmaya karar verdik biraz özledik işin açığı benim 2k arkdaşımın ise 1k küsür saati mevcut arabalarla fazlasıyla haşır neşirim bir mekanik rolünde de fazlasıyla iyiyimdir kendi rolümüzü oluşturmayı çok seviyoruz.

ARADIKLARIM

Sosyal RP arıyoruz illegal tarafımızda var ama aşırıya kaçmayacak şekilde araçlarla uğraşan sosyal rol döndürüp deli gibi eğlenen bir kaç kişiyiz. Her dakika silahların patlamadığı, sunucuya girer girmez birilerinin bize "ADK" Yapmadığı, 3 saatte bir kaçırılıp rehine rpsi yapmayacağımız, donater kişilerin parasıyla cayır cayır adam vurması ve maymun oyuncu tayfası gibi şeyler olmayan adam akıllı saygılı bir sunucu arıyoruz amacımız tamamen eğlence kendimce çok fazla rol katkım var
eğer var ise efsane mekanik rolü yaparım mekanik için güzel ve farklı scriptleri olan sunucular tercihimdir ama olmasada olur. (Donate harici)

RESİM VE NOTLAR

Kendimizce büyük roller kurmanın peşindeyiz rica ediyorum sadece "DC" üzerinden ulaşınız.

alcatrazcf

+
Ekli dosyayı görüntüle 97320Ekli dosyayı görüntüle 97321Ekli dosyayı görüntüle 97322Ekli dosyayı görüntüle 97323Ekli dosyayı görüntüle 97325Ekli dosyayı görüntüle 97326
gelirseniz yardımcı oluruz

DF
-Kaliteli rol deneyimi
-Yüksek fps
-520'den fazla script
-Kaliteli admin ekibi
-Adil yönetim
-Sosyal ve Gun Rp'nin ortası
-Hard ve Low Ekonominin ortası
-Güvenilir alışveris
-Uygun BTC araçlar
Bunların hepsine sahip bir sunucu bulmak TR serverlarında imkansıza yakın. Biz ise bu özelliklerinden daha fazlasına sahip bir aileyiz, Bir sunucuyuz. Daha detaylı bilgi, görsel ve sesli anlatım için discord sunucumuza gelebilirsiniz. Sizler olmadan 1 kişi eksiğiz.
Discord:

DF

ARADIKLARIM

RESİM VE NOTLAR

alcatrazcf

+
HERP SEZON 1 BOMBA GİBİ KADROSU İLE AÇILMIŞTIR
🟢
LEGAL VE İLLEGAL EKİP ALIMLARI
🔵
ÜCRETSİZ AİLE VE ÇETE YARDIMLARI
🟡
EN YÜKSEK FPS DEĞERLERİ
🟠
İLGİLİ DESTEK EKİPLERİ
🟣
ÖZEL YAPIM SCRIPTLER
🔴
YAYINCILARA ÖZEL DESTEKLER
🟠
VE DAHA NİCESİNİN TEK ADRESİ HERPHERKESİ BEKLİYORUZ!discord.gg/herp

DF
ANGELES (1).gif
Lunar V Roleplay | Whitelist | New Opening | 🔥 #Sesaon 1 🔥

☀️ Amacımız: Pisyasada Bulunar Tüm Sunucular Ya, Aile Temsı Diyip Gun Odaklı Oluyorlar Yada Mülakatlar İçin Para Ödemeni İstiyorlar.
Biz Bunların Önüne Geçmek Amacıyla Mulakatı Parasız Yaparak Sadece Bağışlar Yoluyla Para Kazanmayı Hedefliyoruz Ayrıca Piyasada
Olmayan Veya 3 - 5 Sunucuda Bulunan Yenilikçi Özelliklere Ve Mekanlara Sahibiz...

🔧 Sunucu Hakkında :

► Hiçbir Sunucuda Göremeyeceğiniz Metalı (Kişisel) Telefon Sistemi!
► Lisansı Scriptler!
► Gerçekçi; İtem, Yaralanma, Vuruş Hissi, Araç Kontrolleri Ve Daha Fazlası!
► Sinema, Sosyal Mekanlar, Go Kart Pisti, Bilek Güreşi, Boks Alanları, Club, Pub, Ve Tavernalar!
► 18 - 45 Yaş Arası Oyuncu Kitlesi!
► Hiç Bir Sunucuda Olmayan İtibar Sistemi
► %80 Sosyal RP - %20 Gun RP
► Kaliteli Optimize Sistemler İle Nerdeyse Her Sistemin Girebileceği Şekilde Ayarlanan Paket!
► Gerçekçi Amerikan Ekonomisi İle Kendinizi Los Santos Sokaklarındaymış Bibi Hissedin!
► Gerçekçi Mekanik Sistemi İle Kendinizi Sanayideki Bir Usta Gibi Hissedin!
► Kafelerde Oturarak İnsanlar İle Sosyeleşin!

👮 Legal Birimler :

► Gelişmiş Kanıt Sistemi İle Bir Dedektif Gibi Vakalara Göz Gezdirebilirsiniz...
► Yeni MDT İle Veri Tabanına Erişebilir Ve Kayıtları İnceliyebilirsiniz...
► Gerçekçi Eğitim Senaryoları İle Kendinizi Geliştirin!
► Hikayeye Uygun Departmanlar Ve Yeni Departmalar!
► Davaları Çözmekte Ve Cezai İşlemlerde Yeni LSDOJ İle Kanunları İle Yeni Ceza Ve Dava Sistemi!
► Sigorta, Vegi, Ve Fatura Gibi Gerçekçi Özellikler...
► Yeni Ödül, Terfi Ve Görev Sistemleri İle Kendinizi Role Kaptırın!
► Alkol Metre Gibi Yeni İtemler İle Yeni Roller Oluşturun!

💣 İllegal Oluşumlar :

► Birlikler İtibarı İle Kendinize Masada Yer Edinin!
► Yeraltı Yarışları İle Bir Yandan Polisten Kaçarken Bir Yandan Para Kazanın!
► Gang, Holding, Company Gibi Birlikler İle Şirket Yada Mahallede Adınızdan Söz Ettirin!
► Bir Yandan Malınızı Üretip Bir Yandan Kafayı Bulabilirsiniz!
► Hood, Ofis, Malikhane Gibi Yerler Edinebilirsiniz!
► Barlarda Takılabilir Yada Sokkak Ayyaş Gibi Gezebilirsiniz!

🏵️ Neden Biz :

► Piyasada Bulunmayan Ve Sadece Belirli Sunucuda Görebiliceginiz Şeyler Ve Tamamen Serbest Bir Ortam Sunucuda Neredeyse Gerçekte Olmıyan Hiç Birşey Yapılamıyor Aynı Zamanda Diyersunucularda Bulunan Amerika Olamsına Rağmen Şehir Tamamının Türk Olması Yada Sosyal Diye Girip GunRP Yapanların Olduğu Ortamlardan Sıkıldıyasanız Yeriniz Burası

🔗 Bizimle İletişime Geçin :

DF
Oyuncu kitlemiz +20 sosyal hard sunucuyuz detaylı bilgi istersen eğer ki .drake666. Discord hesabımdan bana ulaşabilirsin

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!