Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz SUNUCU ARIYORUM

Alcatraz

VIP Plus
VIP Plus
FT Kullanıcı
Discord
Alca♱raz♪#0070
26 Yaşındayım tek başıma rol yapmayı düşünüyorum uzun zaman sonra tekrardan rp yapmaya karar verdik biraz özledik işin açığı benim 2k arkdaşımın ise 1k küsür saati mevcut arabalarla fazlasıyla haşır neşirim bir mekanik rolünde de fazlasıyla iyiyimdir kendi rolümüzü oluşturmayı çok seviyoruz.

ARADIKLARIM

Sosyal RP arıyoruz illegal tarafımızda var ama aşırıya kaçmayacak şekilde araçlarla uğraşan sosyal rol döndürüp deli gibi eğlenen bir kaç kişiyiz. Her dakika silahların patlamadığı, sunucuya girer girmez birilerinin bize "ADK" Yapmadığı, 3 saatte bir kaçırılıp rehine rpsi yapmayacağımız, donater kişilerin parasıyla cayır cayır adam vurması ve maymun oyuncu tayfası gibi şeyler olmayan adam akıllı saygılı bir sunucu arıyoruz amacımız tamamen eğlence kendimce çok fazla rol katkım var
eğer var ise efsane mekanik rolü yaparım mekanik için güzel ve farklı scriptleri olan sunucular tercihimdir ama olmasada olur. (Donate harici)

RESİM VE NOTLAR

Kendimizce büyük roller kurmanın peşindeyiz rica ediyorum sadece "DC" üzerinden ulaşınız.

alcatrazcf

+
Ekran görüntüsü 2023-09-10 035515.png Ekran görüntüsü 2023-10-31 061940.png Ekran görüntüsü 2023-12-08 060903.png Ekran görüntüsü 2024-01-29 111503.png 1719839619505.png Ekran görüntüsü 2023-11-15 035419.png

DF

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-04-21 234451.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-21 234451.png
    3.2 MB · Görüntüleme: 2
Merhaba Dostlum Açıklamanızı hayretle okuduğumu belirtmek isterim. Kendi sunucum için aradığım bir ekipsiniz Sizin ile müsait bir zamanda görüşmek isterim tabi sizde isterseniz.

DF
Merhaba sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

discord.gg/avantroleplay

discord : lovin

DF
Şuanda beta sürecinde olan AGENA V fivem sunucumuzda senide görmek isteriz dostum eğer gelip konuşmak bilgi almak istersen açılışta senide görmek isteriz.

discord.gg/agenav
discord: llonsss

DF
Şuanda beta sürecinde olan AGENA V fivem sunucumuzda senide görmek isteriz dostum eğer gelip konuşmak bilgi almak istersen açılışta senide görmek isteriz.

discord.gg/agenav

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!