Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

sahte dekont dolandırıcılığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IBoomWild

Üye
FT Kullanıcı
Discord
BoomWild#9277
unknown.png

30 BOOST KARŞİLİĞİ = 50 TL ANLAŞTIK İLK BEN BASTIM SONRADA O ATCAĞINI SÖYLEDİ
KENDİSİ EWO ROLEPLAY KURUCUSU
22287

unknown.png

unknown.png
unknown.png

kişinin atığı dekontlar
image0.png
image0.jpg

dkont.PNG

GERÇEK YAPI KREDİ DEKONTU
unknown.png

BU KİŞİDEN UZAK DURUN

22286
ҠİⱢⱢER ✯#8953
unknown.png

Son düzenleme:
Dostum geçmiş olsun öncelikle piyasada bunun gibi insanlar çok var, şahsın yaptığı şeyi 14, 15 yaşındaki çocuklar yapmıyor.

Geçmiş olsun Bildiğim kadarıyla boost'ları 1 hafta içinde taşıyabiliyorsun. Dikkat etmekte fayda var.

Zamanında bizde 30 boost bastırdık 100 tl ye fakat 6.günden sonra boost transfer edildi güven açısından bir problem yaşadıgını görüyorum sonuç olarak kimse bilemez 6 gün sonra boostu transfer edecegini bunda bir hata oldugunu düşünmüyorum güven problemi yaşanmış.

Zamanında bizde 30 boost bastırdık 100 tl ye fakat 6.günden sonra boost transfer edildi güven açısından bir problem yaşadıgını görüyorum sonuç olarak kimse bilemez 6 gün sonra boostu transfer edecegini bunda bir hata oldugunu düşünmüyorum güven problemi yaşanmış.
Ozaman bastırmıcaktı sonrada sahte dekont yapmicaktı kişi​

Ozaman bastırmıcaktı sonrada sahte dekont yapmicaktı kişi​
Kendisine ben söyledim bizde 100 tl kaybettik siz anlaştıktan sonra bana yazdı ve ben 30 boost bastırdıgım sunucuma 6 gün sonra başka bir yere transfer edildi boost bundan dolayı şahısın kendisine ben söyledim parayı gönderme diye ben magdur oldum onunda magdur olmasını istemedim senle alakası yok.

Kendisine ben söyledim bizde 100 tl kaybettik siz anlaştıktan sonra bana yazdı ve ben 30 boost bastırdıgım sunucuma 6 gün sonra başka bir yere transfer edildi boost bundan dolayı şahısın kendisine ben söyledim parayı gönderme diye ben magdur oldum onunda magdur olmasını istemedim senle alakası yok.
Sizini dolandıran kişiler beni bağlamaz​

Şimdide ismini değiştiyor
22290

Yani kalkıp aylık 150$'lık boostu 50TL'ye satıp parayı bana göndermedi diye ağlamanda ne bilim bi garip olmuş :D

22308

Piyasada çok var boost satan. Zaten kısa süreli oluyor ben bir rus adamdan alıyorum hem nitro hemde boost 1 ay sıkıntısız oluyor. Yabancılardan almanızı tavsiye ederim.

Bu şahıs yarasa denen stark denen şahıstır ve kendisi dolandırıcının tekidir

bildiğim kadarıyla sahte dekont büyük bir suç

geçmiş olsun

Çok önceden bize de paket yaptırıp vazgeçmişti o kadar emek boşa gitmişti.

Boostu taşıyabiliyorsun diye biliyorum. Geçmiş olsun

Öncellikle böyle bi' durumu yaşaman/yaşamanız gerçekten çok üzücü bir olay. Böyle durumlarda dikkatli olup direk discord üzerinden bence almanız gerekmektedir ucuz diye gidip direk ordan almayın yoksa bu şekilde mağdur olabilirsiniz. Konu forum ile alakalı olmayıp başka platformlar aracılığı ile yapılan bi' ticaret olduğu için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!