Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Rotto Troll Guard System (Anti VDM)

dc alabilirmiyim ?

+rep iyi olmuş eline sağlık. Birde birşey demek istiyorum paketinizde çok açık var herkesi bayıltmaktan tut oyuncuların envanterini vs bile açabiliyorum. Bi göz atın bence :).

Merhabalar. Bir FiveM troll Youtube kanalını, en ünlü Twitch yayıncılardan birinin reklam etmesi sonucunda, aklının son damlasını sabah kahvaltıda ekmeğin arasına balla birlikte atan sevgili velet topluluğunun özenerek sunucularda aynı şeyleri denemesini beklemekteyiz. Ünlü yayıncının bunu reklam etmesi sonucu, low elo trollerin çoğalacağını ön görerek böyle bir sistem yaptım.

Videoda scriptin içeriği tamamen belli olmaktadır, iyi seyirler.

Güncelleme:

Silah yasağı ve Silah Ruhsatı sistemi eklendi:

Config'ten yaptığınız ayara göre belirlenen silahları kullanarak birisi öldürüldüğünde, ölen kişi revleniyor. Config.SilahBan = true durumdaysa kişi banlanıyor ve log düşüyor.

Config.SilahBan = false ise:

Ölen kişi revleniyor ve silahı kullanan kişi loga düşmekle birlikte reporta silah kullandı şeklinde id'si düşüyor.

Eğer Config.SilahRuhsati aktif ise,

Kişide silah ruhsatı varsa, silahla sorunsuz bir şekilde bir başkasını öldürebilir.

/ruhsatver id

İle oyuncuya 1 ruhsat hakkı verilebilir.

Öldüğünde eğer envanterinde silah bulunuyor ise, silah sayısına göre ruhsat hakkını siler. Eğer dupe kullanıp silah çoğalttıysa ve kullanıp birisini öldürürse direkt olarak ban yer.

-----

/do /me ile yazılan mesajları kontrol sistemi getirildi. Eğer kişi OOC ve configten ekleyeceğiniz kelimelerden birisini kullanırsa,

Tercihe göre Config.DoMeBan, Config.DoMeKick ile kişinin akıbeti belirlenebilir.

/do OOC izni araba kaç basıyo dediği anda loga düşmekle birlikte alnının çatına banı yiyebilir.

------

VDM için güvenilen oyuncu eklemek isterseniz,

/guvenilenoyuncuvdm id

şeklinde verilebilir.

Not: Sistem şuan yapım aşamasında olmakla birlikte aklımda olan özellikleri eklemeye devam edeceğim. Bitirdiğimde lisanslı bir şekilde satışa çıkacaktır.
Hayırlı satışlar ellerine sağlık.

Merhabalar. Bir FiveM troll Youtube kanalını, en ünlü Twitch yayıncılardan birinin reklam etmesi sonucunda, aklının son damlasını sabah kahvaltıda ekmeğin arasına balla birlikte atan sevgili velet topluluğunun özenerek sunucularda aynı şeyleri denemesini beklemekteyiz. Ünlü yayıncının bunu reklam etmesi sonucu, low elo trollerin çoğalacağını ön görerek böyle bir sistem yaptım.

Güncelleme:

Config'ten yaptığınız ayara göre belirlenen silahları kullanarak birisi öldürüldüğünde, ölen kişi revleniyor. Config.SilahBan = true durumdaysa kişi banlanıyor ve log düşüyor.

Ölen kişi revleniyor ve silahı kullanan kişi loga düşmekle birlikte reporta silah kullandı şeklinde id'si düşüyor.

Kişide silah ruhsatı varsa, silahla sorunsuz bir şekilde bir başkasını öldürebilir.

/ruhsatver id

Öldüğünde eğer envanterinde silah bulunuyor ise, silah sayısına göre ruhsat hakkını siler. Eğer dupe kullanıp silah çoğalttıysa ve kullanıp birisini öldürürse direkt olarak ban yer.

-----

/do /me ile yazılan mesajları kontrol sistemi getirildi. Eğer kişi OOC ve configten ekleyeceğiniz kelimelerden birisini kullanırsa,

Tercihe göre Config.DoMeBan, Config.DoMeKick ile kişinin akıbeti belirlenebilir.

/do OOC izni araba kaç basıyo dediği anda loga düşmekle birlikte alnının çatına banı yiyebilir.

------

/guvenilenoyuncuvdm id

şeklinde verilebilir.

Not: Sistem şuan yapım aşamasında olmakla birlikte aklımda olan özellikleri eklemeye devam edeceğim. Bitirdiğimde lisanslı bir şekilde satışa çıkacaktır.
böyle basit şeyleri satışa çıkarmak mı ? woww arkadaşlar ben sizin için ücretsiz paylaşacağım bu tarz basit sc lere para ödemenize gerek yok . yakında paylaşırım.

böyle basit şeyleri satışa çıkarmak mı ? woww arkadaşlar ben sizin için ücretsiz paylaşacağım bu tarz basit sc lere para ödemenize gerek yok . yakında paylaşırım.

Heh bende bir ukala ne zaman konuya gelecek diye bekliyordum, hoş geldin.

Heh bende bir ukala ne zaman konuya gelecek diye bekliyordum, hoş geldin.
dostum ukalalıkla gram alakası yok böyle basit şeyleri paralı paylaşman saçma geldi sadece ben sana bunu demek istemiştim sana karşı bir kinim ya da nefretim yok sadece gereksiz buldum ve yakında paylaşırım. webhooklu

dostum ukalalıkla gram alakası yok böyle basit şeyleri paralı paylaşman saçma geldi sadece ben sana bunu demek istemiştim sana karşı bir kinim ya da nefretim yok sadece gereksiz buldum ve yakında paylaşırım. webhooklu
Kardeşim maymun musun sen açtığın konulara bi bakayim böyle bi yorumu bir maymundan başkası yapamaz dedim harbiden doğru bilmişim utkunun scriptini mek91 yapıp paylaşan adamsın bide wobhooklo yapcam diyor bak bak sen şuna :D seni zaten yeteri kadar rezil etmişler yorumlarda hala birilierine sallamaya çalışıyorsun akşam akşam çok güldüm teşekkür ederim PIJMSDIOĞGPJMSNGOIJSDMĞGS.Rezil konu linki : Paylaşım - Mek91 Meslek Vardiya Log PSDMGDPSKĞMGDSOPJGNMDSOGS 58454

Kardeşim maymun musun sen açtığın konulara bi bakayim böyle bi yorumu bir maymundan başkası yapamaz dedim harbiden doğru bilmişim utkunun scriptini mek91 yapıp paylaşan adamsın bide wobhooklo yapcam diyor bak bak sen şuna :D seni zaten yeteri kadar rezil etmişler yorumlarda hala birilierine sallamaya çalışıyorsun akşam akşam çok güldüm teşekkür ederim PIJMSDIOĞGPJMSNGOIJSDMĞGS.Rezil konu linki : Paylaşım - Mek91 Meslek Vardiya Log PSDMGDPSKĞMGDSOPJGNMDSOGSEkli dosyayı görüntüle 58454
dostum client tarafı şifreli farkındaysan ve ben onu paylaştığım zaman kendime göre düzenledim çünkü artifac da sıkıntı veriyordu bende o kısımları düzenleyip uploadladım ve rename yaptım ama utk'nin yaptığını kullanın ve bunu kullanın hangisi çalışacak göreceksin. burada sadece tek becerin geçmişe bakmak ve ben bunları atarken dalga amaçlı atıp ironi yapıyorum ciddi ciddi atmıyorum ama sen bunları gerçek zannedip burada maymunmusun sen asfasfıqjkweqwe yapıp bom boş konuşuyorsun benim maymun olmam en azından basit sc leri paralı satmamadan 50x daha iyidir. evrimini yeteri kadar tamamlayamamış dostum iyi şanslar dilerim.

dostum client tarafı şifreli farkındaysan ve ben onu paylaştığım zaman kendime göre düzenledim çünkü artifac da sıkıntı veriyordu bende o kısımları düzenleyip uploadladım ve rename yaptım ama utk'nin yaptığını kullanın ve bunu kullanın hangisi çalışacak göreceksin. burada sadece tek becerin geçmişe bakmak ve ben bunları atarken dalga amaçlı atıp ironi yapıyorum ciddi ciddi atmıyorum ama sen bunları gerçek zannedip burada maymunmusun sen asfasfıqjkweqwe yapıp bom boş konuşuyorsun benim maymun olmam en azından basit sc leri paralı satmamadan 50x daha iyidir. evrimini yeteri kadar tamamlayamamış dostum iyi şanslar dilerim.
Tek becerim geçmişe bakmak mı gel biraz seninle githubumu inceleyelim uğraştırıcak ama olsun senin gibilere ağzının payını vermek gerekiyor bazenleri :D

58476

Daha paylaşmadığım onlarca projem var çok merak edersen Furkann#4645 discorddan gösterebilirim ben fivemi çok uzun süre önce bıraktım fakat sen gelip utkunun scriptini indir dene çalışıyor mu bi bak dene demişsin seni kıramadım eski deneme sslerimi buldum buyur bak bakalım çalışıyor muymuş
58478
58479

ahaahahaha bak sen şu tesadüfe çalışıyormuş utkunun paylaştığı hemde 2.ayın 23ünde denenmiş :D.Gelip bide clientler aynı olduğu için iyice görüp yüzüne vurmayalım diye clienti şifrelemiş kıyamam ya,gidip clientini deobfuscate yapmakla hiç uğraşmayacağım sonucunu biliyorum zaten sodngjmuopsgnsogs.

Ekli dosyalar

• 1625145545667.png
    1625145545667.png
    28.4 KB · Görüntüleme: 1
Bide mek91 tarafından şifrelenmiştir demiş kıyamam sana olum ya sdkogjnmğsoıgjnmğdos 58484

sizde psu discorduna girip scriptlerinizi ücretsiz obfuscator yaparak commend line olarak ... tarafından şifrelenmiştir yazabilirsiniz ?

Bide mek91 tarafından şifrelenmiştir demiş kıyamam sana olum ya sdkogjnmğsoıgjnmğdos Ekli dosyayı görüntüle 58484

sizde psu discorduna girip scriptlerinizi ücretsiz obfuscator yaparak commend line olarak ... tarafından şifrelenmiştir yazabilirsiniz ?
Knk biraz ciddi ol orayı silersen script çalışmaz. (!)

Arkadaşlar, bir tane ukala yüzünden konu bambaşka yerlere gitti, bunların sayısı ne kadar laf anlatmaya çalışırsanız çalışın tükenmeyecek, o yüzden boşuna kendinizi yormayın kimin ne olduğu zaten gayet belli oluyor.

Bide mek91 tarafından şifrelenmiştir demiş kıyamam sana olum ya sdkogjnmğsoıgjnmğdos Ekli dosyayı görüntüle 58484

Evet şok şok şok fivem son güncellemesinde obfuscator engeline MEK91 TARAFINDAN ŞIFERELENMIŞTIR watermarkını da getirdi ? harbi piyasanın geldiği noktaya bak. Ulan yorum yazacağına yap paylaş öyle salla adama :D

Arkadaşlar, bir tane ukala yüzünden konu bambaşka yerlere gitti, bunların sayısı ne kadar laf anlatmaya çalışırsanız çalışın tükenmeyecek, o yüzden boşuna kendinizi yormayın kimin ne olduğu zaten gayet belli oluyor.
//

Son düzenleme:

Güncelleme:

/ruhsatver id

-----

------

/guvenilenoyuncuvdm id

şeklinde verilebilir.

Hahaha ezik osisi sohbeti yok me den yazıyo :ROFLMAO:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!