Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rol yapabilcek ekip aranıyor.

rushwanted

Üye
FT Kullanıcı
- +18 Yetkili ekibimiz vardır
- Çete rolü yapabilicek deneyimli rolcüler arıyoruz illegal işler ayrı ayrı tür tür çetelere verilicektir
- sunucumuz çok yeni scriptlerle triggerli bir şekilde karşınız da herhangi bir probleminiz olduğun da hemen ilgilenilir

SUNUCUDAN VIDEOLAR
35439
Eğer katılmak istiyorsanız buyurun gelin

DF
Son düzenleme:
Önce Biraz Ön yargılı yaklaştım fakat sunucuya girince ortamını ve farkını şimdi anladım herkese tavsiye ederim mükemmel bi sunucu

DF
Ufak göz gezdirdim, ortam güzel gibi duruyor. Fark yaratacak bir sunucu gibi. Ekibi toplayıp geliyorum ;)

DF
Sunucuyu biraz inceleme fırsatım oldu cidden scriptler olsun üyeleri olsun çok iyiler ortamı çok güzel herkesin rol bilgisi yüksek bende böyle bir sunucu arıyordum bulmuş oldum.

DF
Arkadaşlarımla girdik çpk iyi destek ekipleri var girdiğimizde hemen yardım ettiler rol kaliteside iyi gangler olsun felan sunucu iyiye benziyor bakalım beşka servde görmediğim scripler var güzel sunnucu

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!