Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script QBUS UYUŞTURUCU SCRİPT

Zulacibey22

Üye
FT Kullanıcı
QBUS UYUŞTURUCU SCRİPTİ OLAN VARMI FULL FİX OLAN VEYA UFAK TEFEK HATASI OLAN.
EDRP V3 PAKETİNİ KULLANIYORUM TGİANN-UYUSTURUCU DA VARSA OLUR

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

KİMSEDE ÇALIŞAN TGİANN-UYUSTURUCU SCRİPTİ YOKMU? KONU HALA ÇÖZÜME ULAŞMADI

İllegal Olarak Açsanda yemin edeceksin hiç edrp Yayınını izlemediniz mi? Biraz yayın izleyin

Ayrıca sunucunuz da Kullanacaksanız Kendisine Ulaşıp En Azından Rızasını amayı deneyin O Kadar Emek var Hakka Girmeyin

Ayrıca sunucunuz da Kullanacaksanız Kendisine Ulaşıp En Azından Rızasını amayı deneyin O Kadar Emek var Hakka Girmeyin
Hatırlatma : PAKET V3 edrp son zamanlarda izlemiyorum sadece zeu nun edrp v3 tanıtım videosunu gördüm videonun ilk dakikalarını izledim. "Girişte seçiyorsun yemin etme olayı kalktı" adında bir cümle duyduğum için zorlandık. Ben bu yemin olayını gidince black market e beni gönderiyor

Bunu Okuyunuz tekrardan en önemli ibare bu Vicdanen Rızası olmadan ben bu paketi kullanmazdım

Nasıl ulaşabilirim mail, Donate falanmı?

TGIANN#7246 TGIANN TGIANN

Kaves#0359
Ever

Bu 2 Arkadaşa Ulaşabilirsin Satış İşlerine Mustafa Bakıyor Diye biliyorum Kaves yani

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!