Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [QBCore] LunaV1 | 1.0 Resmon | Güncel ve Düzenli RP Paketi | Herşey Hazır Paket

paketteki temel QB eklentilerin (QB door lock gibi) dışında hiçbir eklenti QB'nin kendi GitHub reposundan alınıp koyulmuş eklentiler değil. En basitinden soygunlar, banka, ev satış, kara para yıkama gibi sistemler yine ücretsiz paylasilip yayınlanmış eklentiler fakat QB reposundaki klasik eklentiler değiller. Paketi baz alırken yapmaya çalıştığım şey ücretli olup sızdırılan eklentileri kullanmamaktı ki bu durumda Hud ve galeri konusunda buna mecbur kaldım çünkü bildiğiniz gibi QB de sağlam çalışan ve düzgün ui ye sahip bir vehicleshop yok Hud da zaten genel olarak kullanılıp tutulan bir Hud. Project indiadan kastın pi- serisi eklentiler ise paketin içinde hiçbiri yok. Telefon gibi eklentileri beğenmeyen müşterilerime ise genelde lb phone aldiriyorum geçmişte de benden hizmet alan 2 müşterim şuan o telefonu kullanıyor. Uzun lafın kısası paketi oluştururken klasik eklentiler kullanılmadı. Eğer test sunucusuna girecek olursanız envanterdeki ver sistemi bile listeli oyuncu seçme sistemi ki şu anda satılan QB paketlerin çoğunda bile (hepsinde demiyorum) ver sistemi direk en yakınındaki kişiye itemi vermektedir. Ha yapması zor mu hayır tabii ki de fakat bu kadar basit bir şey bile bence diğer paketler arasında sınır çizgisini çeken farklardan biridir. Sizin de paketinizi gördüm ve konunuzu inceledim gayet de güzel bir satış konunuz var ve en azından diğer kişilere kıyasla bilginiz de mevcut ki böyle kişileri piyasada görmek bana göre gurur verici bir şeydir, size de hayırlı satışlar ve bol müşteriler diliyorum umarım yazdıklarımı kötü olarak algılamaz ve düzgün bir bakış açısı ile yaklaşırsiniz. Hayırlı geceler dilerim.

ne dediysen haklısındır kral okumaya zamanım yok

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar başlık altında alakasız yorumlar mesajlar yazmayın
konuyla ilgili alakalı paylaşımlar yapınız.

DF
Yeni güncellemeler getirildi ve videoları konuya koyuldu.

Konuda resim ve video ekleme sınırı olduğu için gelişmeleri discord sunucumuzdan da takip edebilirsiniz.

DF
hocam bi tık sadece leak doldurmuşsun gibime geldi de neyse

DF
1677973189269.png
Sa ben lunashop guneyct:bodycam yazan yerleri ctrlf ctrl v atmayı biliyorum xleaks sitesinde ki tüm scriptleri alıp doldurmayı biliyorum iyi günler

DF
tabi lan az sonra elmas kılıç yapcam evimi kaybettim bulim atarım fotosunu
pardon özürlü rolü yapıyoruz sanıyordum da siz gerçekten oyleymissiniz kusura bakmayın dalga gectigim için.

leaklenen paketten almışsın scriptlerimizi ;) ;) ;) ;) ;) :):p:D
yani, internete düşen bir şeyi alıp kullanmak şu anda herkesin yaptığı bir şey normal olduğunu düşünüyorum.

yüzsüz dolmuş piyasa iyi ki saldım
ay lütfen salma ne yapicaz sensiz

DF
pardon özürlü rolü yapıyoruz sanıyordum da siz gerçekten oyleymissiniz kusura bakmayın dalga gectigim için.

yani, internete düşen bir şeyi alıp kullanmak şu anda herkesin yaptığı bir şey normal olduğunu düşünüyorum.

olm bi vasfın yok vasfı olan elemanlara laf yapma bari LWMQDLŞDASMLŞADMSLŞDAMSLŞCMZXŞLMLŞDAS

DF
olm bi vasfın yok vasfı olan elemanlara laf yapma bari LWMQDLŞDASMLŞADMSLŞDAMSLŞCMZXŞLMLŞDAS
ha sen şu paket satmaya çalışıp satamayinca benim gelip sattığım otistik elemansin heralde. merak etme az haysiyeti bile olmayanları kaale almıyorum

DF
ha sen şu paket satmaya çalışıp satamayinca benim gelip sattığım otistik elemansin heralde. merak etme az haysiyeti bile olmayanları kaale almıyorum
seni yeni tanıdım ama sen bilirsin ayrı olarak pakette satmıyorum yapıp yapıp paylaşıyorum

DF
seni yeni tanıdım ama sen bilirsin ayrı olarak pakette satmıyorum yapıp yapıp paylaşıyorum
Anladım kusura bakma karışıklık için o halde. Piyasada temel veya ücretsiz paket arayan çok insan var yaptığın güzel bir iş. Başarılar dilerim

DF

ben olmasaydım ve paketim paylaşılmasaydı scriptlerinin çoğu yoktu mesela

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!