Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım QB TO ESX Günlük Limitli Satıcı

yildirim

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar QB To ESX paket için günlük limitli satıcı scripti piyasada çok fazla bulamadım bende esx_allrounddearler scriptini editlemeye karar verdim sizlerle paylaşmak istedim satılmasını istediğiniz ürünleri config.lua içinden ayarlayabilirsiniz umarım işinizi görür. Şimdiden Hayırlı Kullanımlar
(Hata Olması Durumunda Ulaşım Sağlayabilirsiniz Destek Sağlıyorum.)
NOT: SQL'de sıkıntı varsa el ile ekleme yapınız.

NOT2:Script tamamen sıfırdan yazılmamıştır EDİTLENMİŞTİR ve bazı kaynaklardan yardım alınmıştır o yüzden boş boş laf atacağınıza sizlerde paylaşım yapabilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ :
VT :
  • Discord Adresim : NYX_?ThunderBolt?#0001
  • Credit: NakreS (Tıkandığım Noktalarda Destek Olduğun İçin Teşekkür Ederim.)

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Esx_allrounddealerden editlenerek yapılmıştır insanlara bir şeyler söylemek için söylemeyin

DF
Lunny attığın sc ye baktım fakat çoğu kod kısmı boş sanırım daha tamamlamamış onun dışında günlük limit şekilnde bir şey yapmamış data sorgusu eklenmemiş

DF
deme öyle üzülür
Üzülecek bir şey yok kardeşim zaten belirttiğim gibi ben hiç yok demedim böyle bir script sadece ben araştırdığım zaman sayılı sayıda var piyasa insanlar kullansın diye paylaştım MF_PawnShop scripti yapılan örneklerden bir tanesi

DF
Bu tür satış scriptlerinden zibilyon tane var arkadaşlar kimse boşuna benim sc mi çalmışsın diye atlamasın.Çocuk zaten belirtiyor asıl scripti,scripte günlük satış limitini eklemiş ve insanlar yararlansın diye paylaşmış , sırf konuşmak için konuşmasanız belki FivemTr camiası birazcık ilerleyebilir.Çok gördük burada Event name lerini değiştirip 2 satırın yerini değiştirdikten sonra ben çöpten çıkardım diye kendi adını yazıp satış yapmaya çalışanları.O yüzden boş yapmayın lazımsa al geç değilse bakma bile,ihtiyacı olan birileri kullanır düşüncesiyle paylaşılmış ki daha önceden satışa günlük limit eklemeyi marifet sanan şahısların bunun satışını yapmaya çalıştığınada çok kez tanık olduk :D üzücü.

DF
Güncel Link :
Sadece balık için ayarlanmıştı onu düzenleyip linki güncelledim satmak istediğiniz itemi config.lua içinden ekleyip fiyatını belirlemeniz yeterli

DF
Son düzenleme:
Güncel Link :
Sadece balık için ayarlanmıştı onu düzenleyip linki güncelledim satmak istediğiniz itemi config.lua içinden ekleyip fiyatını belirlemeniz yeterli
Ellerine sağlık konu altına gereksiz saçma sapan yorum yapan arkadaşlar için arkadaşlar ben bulamamıştım ve arıyordum bazı arkadaşlarda bana ücretli satmaya çalışmıştı Anlayacağınız konuyu baltalamayın benim gibi github bilgisi pek olmayan fakat bu forumdan birşeyler edinen bir birey olarak ihtiyacım vardı yildirim yildirim sayesinde düzeldi tekrardan teşkkürler iyi konular herkese

DF
Ellerine sağlık konu altına gereksiz saçma sapan yorum yapan arkadaşlar için arkadaşlar ben bulamamıştım ve arıyordum bazı arkadaşlarda bana ücretli satmaya çalışmıştı Anlayacağınız konuyu baltalamayın benim gibi github bilgisi pek olmayan fakat bu forumdan birşeyler edinen bir birey olarak ihtiyacım vardı yildirim yildirim sayesinde düzeldi tekrardan teşkkürler iyi konular herkese
Teşekkürler İyi Kullanımlar

DF
Adam kendim yazdım dememiş bile biraz sakin kanka ya ?

DF
Merhaba istem satmak istediğimde yeterli bilet diyor biletsiz şekilde direk item satsa ve günlük limitini belirlerse biletsiz mevcutmudur?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!