Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım PVP SUNUCULARI İÇİN KD SİSTEMİ

vicee

Üye
FT Kullanıcı
Discord
vicee#1001
Şu ana kadar paylaşıldımı bilgim yok paylaşıldı ise paylaşım forumdan kaldırılabilir. index.html üzerinden editleyebilirsiniz. (Yapamayanlar için users tablosuna "kills" "deaths" diye sütün açıp VARCHAR yapın default valueyide 1 yapın iyi kullanımlar.)

60361

Son düzenleme:
Konunuza 12 saat içerisinde Başlıktaki eklentinin, İndirme Linki ve Virüs Total Linki Eklemeniz gerekmektedir.

eminmisin calistigina en son denediğimde calismiyordu

bildiğim kadarıyla almezin yaptığı bir eklenti izin alınmadan paylaşılması hoş olmamış

fastpvp paketinin icinden alınmıs ve calısmıyor

Kendi paketimde denedim sorunu yoktu

bildiğim kadarıyla almezin yaptığı bir eklenti izin alınmadan paylaşılması hoş olmamış
içini incelemediğim için kimin olduğunu bilmiyorum

kanka senin paketin benim altyapımı kullandığından sorun yok bakarsan paketi indirdiğin konuya orda belirtmişim
almezin güvenini kazanır script yaptırırsın STONKS script leaklenir NOT STONKS

kanka senin paketin benim altyapımı kullandığından sorun yok bakarsan paketi indirdiğin konuya orda belirtmişim
kanka ilk baştada belirtim öyle önüme çıkınca paylaşayım dedim kimin olduğu ile alakalı bir fiktim yok almezin veya başkasının kimin olduğunu bilmiyorum

güvenini kazanma değil kanka zaten aram iyi scriptin server sidesinde yardımcı oldu zaten scriptte çalışmaz dene istersen farklı pakette
Sadece merak ettiğim için denedim neden çalışmasın? (Yanlış anlama sadece merak ettiğimden.)
60407

Yapamayanlar için users tablosuna "kills" "deaths" diye sütün açıp VARCHAR yapın default valueyide 1 yapın iyi kullanımlar.

Son düzenleme:
Sadece merak ettiğim için denedim neden çalışmasın? (Yanlış anlama sadece merak ettiğimden.)
Ekli dosyayı görüntüle 60407

Yapamayanlar için users tablosuna "kills" "deaths" diye sütün açıp VARCHAR yapın default valueyide 1 yapın iyi kullanımlar.
Kanka düzenleyip ekliyorum yorumalara bakmayanlar için

direk sqli atarmısın yapmama rağmen calısmadı.

kanka kill death sayısı orantısız şekilde artacaktır oyna istersen biraz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!