Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

prometheuss

• Konbuyu başlatan Java
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 232

Java

java.js
Yasaklandı
VIP Plus
FT Kullanıcı
Web sitesi
ghostbilisim.com
prometheuss prometheuss Bu çocuk neden böyle tüm konuları baltalıyor ve neden boş beleş kendi gibi işe yaramayan konular açıp kendini zavallı durumuna düşürüyor 16 yaşında ergen gibi - yetkililer hala bu forumda mesaj atmasına izin veriyor!?

DF
fivem desen alakası yok discord bot desen onlada alakası yok bu çocuk hiçbirşeyle alakası yok ne yapmayı biliyor ne satmayı biliyor milleti boş yere dolandırıyor utanmadan bide konu açıyor ya harbi oksijen israfı

DF
o kadar boş insansın ki kimse konuya cevap bile vermemiş 😀😀 sana katılanların sayısı 0 olduğunu düşünüyorum

DF
prometheuss visual studio'ya girip kodunu yazıyodur da sen ne yapıyorsun tam olarak. Ordan burdan topladığın scriptlerle paket oluşturup fake referans kasıyorsun. İnsanları yapamadığın/yapamayacağın şeylerle kandırıp dolandırıyorsun bu da yetmezmiş gibi daha sonrasında onların adını karalıyorsun :) Kurduğun cümleler 60 yaşında dayıların oluşturduğu devrik cümlelere benziyor. 10 mesajından 20'si de hakaret. Uzun süreli yasaklandı diyorlar da bakalım ne kadar uzun süreli bir yasaklamaymış göreceğiz.

DF
prometheuss visual studio'ya girip kodunu yazıyodur da sen ne yapıyorsun tam olarak. Ordan burdan topladığın scriptlerle paket oluşturup fake referans kasıyorsun. İnsanları yapamadığın/yapamayacağın şeylerle kandırıp dolandırıyorsun bu da yetmezmiş gibi daha sonrasında onların adını karalıyorsun :) Kurduğun cümleler 60 yaşında dayıların oluşturduğu devrik cümlelere benziyor. 10 mesajından 20'si de hakaret. Uzun süreli yasaklandı diyorlar da bakalım ne kadar uzun süreli bir yasaklamaymış göreceğiz.
beni kavgaya cağırdı ilk önce beşiktaş meydana dedi sonra yok orası olmaz dedi gop'a cağırdı gop'a gittim onu bekledim arkadaş hala evdeydi küçük harflerle yazıyordu dc den benden fotoğraf istiyor geldiğime dair kendisi evde diye bende atmadım daha sonra forumda konu acayım dedim parktaki videolarım ve ss lerle beraber sado konuyu sildi :( + 1 hafta uzaklaştırma almış çokta uzun bir süre değil :) teşşekürler yönetim ekibi

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!